Yeni Oyuncu

• 6 Yanıt
  • 2924 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yeni Oyuncu
« : 04 Nisan 2012, 20:02:46 »
Merhabalar  tebessum* . Ben TW Oyunlarını çok severim. RTW, M2TW , NTW ve şimdi de S2TW FoS tebessum* Fakat Çok Profesyonel değilim.(Yaşımdandır FoS Multide S2TW ordularına bile bazen yeniliyorum  yardir* Campaign de ekonomi için şehri geliştirmeye çalışıyorum. gelirim -500 (hileyle 20000 koku destek yaptım :S ) . Ordu Masrafları fazla birimlerimi terhis etmek istemiyorum.  sinir* Şehir geliştirme konusunda yardım edebilirmisiniz?  melek*

Ekleme: ( Oyunda bazen crash yiyorum fakat bazen de oyun kapanmıyor ekran kapanıyor hata da varmiyor reset atınca düzeliyor. Steam'dan Dosyaları doğrulattım yine düzelmedi en çok Multide maçlar bitince atıyor hele yenince aha yendim diyorum gidiyor sövüyorum  yardir* )

Şimdiden Teşekkürler.

*

Çevrimdışı holyshit

• 1210
  • Tengri biz menen.
Ynt: Yeni Oyuncu
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2012, 20:17:35 »
Ordu masrafları zaten ekonomiyi zorlayan. Şehirlerini büyütmek istiyorsan gelirin iyi olmalı. Yani ilk başlarda fazla ordu yapma şehirlerin büyüyüp, gelirin arttıktan sonra asker sayını çoğaltırsın.

Atma sorunu yeni updatelerle çözülecektir biraz bekle bence.
Spoiler
[close]

« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2012, 20:28:51 »
Teşekkür ederim.  tebessum*

Oyuna Başladığımdan beri 36 turn geçmiş :) 3 şehrim var :D Dördüncüsünü alacağım fakat savaştan çıkan orduları iyileştirmek için masraflara zam yapıyor. Engelleyebilirmiyim?

« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2012, 20:32:33 »
Teşekkür ederim.  tebessum*

Oyuna Başladığımdan beri 36 turn geçmiş :) 3 şehrim var :D Dördüncüsünü alacağım fakat savaştan çıkan orduları iyileştirmek için masraflara zam yapıyor. Engelleyebilirmiyim?
Şimdi hile ile bitirisende az zevk alırsın.Ben hemen fetihlere başladım ev ordum hep levylerden oluştu 150 tur filan.Ve o orduyla imperial infaracty line inf. yeniyordumÖnemliş olan taktik.Generalin iyi olsun.Ticaret anlaşması yaparken ihraç edece-ğin ürünün çok olmasına dikkat et.Birde istersen öm den konuşlaım maç yaparız mpde bende pekm iyi sayılmam.

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2012, 19:05:13 »
mp de yenilmen normal herkes yenilebilr... karşı taraf fazla okcu birlik alır sendede range 125 olan birlikler olacağından rakib 1-0 onde başlar yine aaynı şekilde fazla kılıçlı birim katana sam. loan ash. nagina monk tarzı birimleri toplayıp sağlam rush yapıp temizliyebilir normal birimleri dengelemişler bence :D

bir arkadaş anlatmıştı bu sitede ben denedim oldu daha hiç atmadı odur budur denemelisin teknik servis kısmına bir bak konu orada

kampanya pek oynamadım açıkcası sevmedim gibi :D tavsiyem choshu ile başlayıp bol line inf basarak ilerlemendir .. şehir geliştirmene pek gerek yok ilk başlrada bol ticaret antlaşması yapmaa bak

birde benim sorum :D şu avrupalı ülkeler nerede ?
-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz

« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2013, 15:09:21 »
Ben hilesiz 1.9 milyon kuku yapmıştım . 20000 kuku vergi vardı normalde iken ve bütün şehirlerde full asker vardı 2 3 tane de full ordu vardı ama şehirler hepsi gelişmiş ti bide benim ticaret hiç durmuyordu .

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2556
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2013, 17:02:33 »
iyi güzelde neden hortlatıyorsun şu konuyu?