Detaylı klan rehberi - Nagaoka

• 13 Yanıt
  • 7264 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Samuray Jack

• *
  • 402
  • Alea iacta est!
Ynt: Detaylı klan rehberi - Nagaoka
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2013, 11:02:06 »
bence en iyi klan tbr*

Bakkal bir mahallenin kalbidir. Bunlar, mahallenin kalbini almaya çalışıyorlar, İskender! Bizi biz yapan değerlerle oynuyorlar İskender... Anılarımızı silmek, geleceğimizi gölgelemek...Bizi hayata küstürmek istiyorlar İskender..

1000 kişi ile 100 kişi öldürmek trajedi , 100 kişi ile 1000 kişi öldürmek stratejidir

Erdal B.

Ben kamyonu sürdüm leonardoda vinci.

İsmail A.

Başkalarının istediği gibi davranıp hayatta kalmaktansa kendi istediğim gibi yaşayıp ölmeyi tercih ederim.

SaMuRaYjAcK

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2013, 16:51:36 »
Shogun 2'deki ticaret limanları Fots'da yok çünkü artık yakın ülkelerin (Çin gibi) limanları önem kaybederken İngiltere ve Amerika gibi modern ülkelerin limanları önem kazanıyor.
Fall of the Samurai'de yabancı devletlerle ticaret yapabilmek için elindeki ticaret limanlarından birini geliştirmen gerekiyor. Sonra sırayla Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Fransa'dan teklif geliyor. Hangisini kabul edersen o ülke ile ticarete başlıyorsun. Hatırladığım kadarıyla -yanlış da olabilir- yalnızca Saga Klanı oyunun hemen başlangıcında 3 ülke ile de ticaret yapıyor (bunun nedeni de Saga'nin limanının Avrupa ile ticarete başlayan ilk liman olması) .
bu saga otomo klanının ardılı galiba o yüzden batılı güçlerle başlangıçta ticaret yapıyor kanımca

« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2013, 16:57:16 »
Fall of The Samurai'deki önemli ticaret yerleri nereler ki, çok merak ettim şimdi.
İstanbul'a gidiyorum. Maalesef orada evde net yok. En az 18 gün forumda olamayacağım. :(

« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2013, 17:24:40 »
Fall of The Samurai'deki önemli ticaret yerleri nereler ki, çok merak ettim şimdi.

Saga oyundaki en önemli limana sahip diyebilirim. Arkasından Nagaoka limanı gelir.