Shogun II Fall of Samurai - Büyük Zaferleriniz

• 55 Yanıt
  • 7256 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
Ynt: Shogun II Fall of Samurai - Büyük Zaferleriniz
« Yanıtla #20 : 31 Aralık 2012, 21:14:21 »
1yusuf1515

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz
« Yanıtla #21 : 01 Ocak 2013, 08:11:46 »
tüfeklerin böyle olması normal bence ....
-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz

« Yanıtla #22 : 01 Ocak 2013, 08:25:29 »
Sadece 1 kişi mi? Zaten Shogun oynayan adam sayısı az, onlar da paylaşmamış..
Buyrun bu da benden, ilk Mp savaşlarımdan..

« Yanıtla #23 : 03 Şubat 2013, 09:11:39 »
Açıkcası savaşın sonucu göstermek bana pek bir şey ifade etmiyor. Bir kaç resim paylaşmak ve savaşta hissettiğiniz heyecanı aktarmak gerekir.Yaptığım savaşları kaydetmeyi bilsem koyacağım birden fazla resim ama save replay nerden yapılıyor bilmiyorum.
everyday i'm Chapulling

*

Çevrimdışı kpzfth

• **
  • 3122
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2013, 10:33:03 »
Açıkcası savaşın sonucu göstermek bana pek bir şey ifade etmiyor. Bir kaç resim paylaşmak ve savaşta hissettiğiniz heyecanı aktarmak gerekir.Yaptığım savaşları kaydetmeyi bilsem koyacağım birden fazla resim ama save replay nerden yapılıyor bilmiyorum.

Steamde F10 yada F12 basarsan resim çeker.

*

Çevrimdışı Abd

• *
  • 2232
« Yanıtla #25 : 03 Şubat 2013, 21:36:41 »
F12 ile resim çeker. İstersen bunu Steam ayarlar bölümünden değiştirebilirsin de.

*

Çevrimdışı FrenchKnight

• 1346
  • Leyla ile Mecnun
« Yanıtla #26 : 04 Şubat 2013, 08:30:48 »
ne yazıkki resmini çekememiştim 2 vs 2 multi yapıyorduk fots fots vs shogun fots ben fots karşımda shogun arkadaşımda fotsa fots karşılaşıyor bende bıraktım o kazanır diye karşımdakine yöneldimkılıçlılar falan düştü ama adam arkasındaki ağaçlığa okçu + mızrak koymuşsağdan soldan falan süvari denedim olmadı o da saldırıya geçti ben çöktüm sayılır ağır yaralı 3-4 birim var birde general onların tüfekleriyle müthiş bir müdafaa yaptım ve bir piryyic(böyle yazılmıyor sanırsam)victory ile kazandım sonra yanımdaki savaşa bir baktım o ne bizimkinin tüm üniteleri beyaz bayrak düşman full orduyla geliyor bunu gören askerler direk beyaz çekti savaşmadan ama o müdaafa hayatımın müdafaasıydı
Shogun rush atarsa FOTS'u mahveder. FOTS'lu larda melee'ye dayanan tek birlikler Eliteler ve shogiati vs. öteki birlikler black beardır falan yatıyor hemen. Atlıları FOTS'un arkasına kaçırdınmı iş tamam. Savaşın en kızıştığı anda atlar bir basar charge'yi arkadan mahvolursun. O yüzden ben savaşlarda birliklerimi kare şeklinde diziyom ve shogun rushu yediğim zaman adamlarını birbirinden ayırıyorum. Birbirileri ile bağlantısı kopunca adamlarının carabinalı süvarileri devreye sokuyom ve iş bitiyor.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #27 : 04 Şubat 2013, 20:27:03 »
FrenchKnight madem bilmiyorsun sus..! Bana white bearlardan kurulu bir ordu ver katmanlı diziliş ve atlılar sayesinde yenerim. Eğer bana meleelerden dizili bir ordu verirsende emin ol Shogunun birlikelrinden çok daha iyi ordu dizmiş olurum. Bunu onlarca kez yaptığımız talimlerde gördük. FOTS meleeleri Shogundan daha kuvvetli Rush yapar. Ayrıca anlaşılan daha acemisin çünkü atlıalrını arkaya kaçırıyorsun. Kare şeklinde dizmek ise hem dojo hakimiyetinde hemde adamın seni sarmasında düşmanına vereceğin puanlardan birileri olur. Bence biraz daha oyna oyunu.  kirp*

« Yanıtla #28 : 05 Şubat 2013, 05:58:28 »
FrenchKnight madem bilmiyorsun sus..! Bana white bearlardan kurulu bir ordu ver katmanlı diziliş ve atlılar sayesinde yenerim. Eğer bana meleelerden dizili bir ordu verirsende emin ol Shogunun birlikelrinden çok daha iyi ordu dizmiş olurum. Bunu onlarca kez yaptığımız talimlerde gördük. FOTS meleeleri Shogundan daha kuvvetli Rush yapar. Ayrıca anlaşılan daha acemisin çünkü atlıalrını arkaya kaçırıyorsun. Kare şeklinde dizmek ise hem dojo hakimiyetinde hemde adamın seni sarmasında düşmanına vereceğin puanlardan birileri olur. Bence biraz daha oyna oyunu.  kirp*
Bayezid kusura bakma ama atlıları arkaya kaçırmanın acemilikle ne ilgisi var. Kanuni Sultan Süleyman Mohaç Savaşı'nı böyle yenmiştir, düşmanın etrafını sararak. O zaman Sultan Süleyman da mı acemi???
İstanbul'a gidiyorum. Maalesef orada evde net yok. En az 18 gün forumda olamayacağım. :(

*

Çevrimdışı FrenchKnight

• 1346
  • Leyla ile Mecnun
« Yanıtla #29 : 05 Şubat 2013, 09:03:39 »
Of bayezid sen bilmiyorsun. İrfan abiyle kaç kez denedik. Fotsun tek dayanağı shogitai. Monklar kachileri dağıtıyor.