Detaylı klan rehberi - Satsuma

• 21 Yanıt
  • 7736 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Greeek

• **
  • 820
  • Total War Türkiye
Ynt: Detaylı klan rehberi - Satsuma
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2012, 15:07:12 »
peki shogunluk tarafının özel birlikleri bize geçebilir mi yani ne biliyim shogunluğun katanaya olan hakimliği çünkü kılıç sonuçta bu shogunluğun simgesi bize + sağlar mı bir fark olur mu yoksa sadece diplomasi açısından farklılıklar olcak

« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2012, 15:12:21 »
Shogunlukla imparatorluğun 1 -2 birim hariç farkı yok asker açısından.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2012, 15:12:33 Gönderen: Telcontar »

« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2012, 16:34:50 »
peki shogunluk tarafının özel birlikleri bize geçebilir mi yani ne biliyim shogunluğun katanaya olan hakimliği çünkü kılıç sonuçta bu shogunluğun simgesi bize + sağlar mı bir fark olur mu yoksa sadece diplomasi açısından farklılıklar olcak

Diplomatik olarak da Shogun destekçileriyle aran daha iyi oluyor haliyle. Ama elindeki şehirlerin sayısı fazla ve bu şehirler İmparator destekçisiyse işin zor, halkı Shogun tarafına çekmek zor olabiliyor ve devamlı isyanlarla uğraşıyorsun.

*

Çevrimdışı Greeek

• **
  • 820
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2012, 16:49:20 »
ya bana askeri birlik olarak bir yararı yoksa değişmem ben.Ben istiyordum ki gatling üretiyim bide shogunların süper katanalılarından yararlanıyım falan ama neyse tamam bide önericeğiniz bir klan var mı dlc olarak alınacak hepsini alamam 1 tane alıcam

« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2012, 17:44:02 »
ya bana askeri birlik olarak bir yararı yoksa değişmem ben.Ben istiyordum ki gatling üretiyim bide shogunların süper katanalılarından yararlanıyım falan ama neyse tamam bide önericeğiniz bir klan var mı dlc olarak alınacak hepsini alamam 1 tane alıcam
Kardeşim ikiside gatling üretiyor. İkisininde süper katanaları var çünkü katanaların farkı yok!

*

Çevrimdışı Greeek

• **
  • 820
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2012, 18:07:43 »
shogun tarafı gatling üretebiliyor mu ne anladım shogunun üretememesi lazım :D

« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2012, 18:44:20 »
shogun tarafı gatling üretebiliyor mu ne anladım shogunun üretememesi lazım :D
Shogun ilk dış güçlerle ittifak yapan hatta. Fransızlarla. İki tarafta üretebiliyor. Sende büyk ihtimal son samurayın etkisinde kaldın o filimde Mejii restorasyonunda  kılıç taşımak yasaklanıyor ve samuraylık kaldırılıyor.Satsuma isyanı çıkıyor işte bunun yüzündende. Onlar shogun tarafı deği onalr Saigo ve Samuraylar. Shogunluk teknolojiden nefret etmiyor oyunda ve gerçetrke kendi güçlerinin elinden allınmasını istemiyor imparatorla o yüzden savaşıyotrlar.

*

Çevrimdışı Greeek

• **
  • 820
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2012, 19:23:50 »
hee o zaman hepsinde gatling  varsa iyi ya ben shogunda gatling yok imparatorda kılıç yok diye üzülüyordum iyi iyi hu huuu peki gemi olayları imparatorluğun bi + sı varmı

« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2012, 19:46:26 »
hee o zaman hepsinde gatling  varsa iyi ya ben shogunda gatling yok imparatorda kılıç yok diye üzülüyordum iyi iyi hu huuu peki gemi olayları imparatorluğun bi + sı varmı
Gerçekte shogun donaması güçldüe gene eşitler . Gemiler farksız .Denziden çıakt-rtma yersin kimel oynarsan oyna.

*

Çevrimdışı Greeek

• **
  • 820
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #19 : 25 Haziran 2012, 20:03:30 »
poff :D