türkçe yama çalışmıyor

• 15 Yanıt
  • 3398 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

türkçe yama çalışmıyor
« : 30 Mayıs 2012, 11:46:41 »
türkçe yamayı yükledim ama ana menü,diplomatik ilişkiler vb. türkçe değil sadece %1 türkçe bi yardım edin agla*

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
Ynt: türkçe yama çalışmıyor
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2012, 13:58:10 »
Eğer mod vb. yüklüyse çalışmayabilir. Ya da eksik indirmiş olabilirsin dosyayı. Ya da oyunun bozuk olabilir. Oyunu silip tekrar kurmanı öneririm tabi eğer kutulu aldıysan. Yoksa türkçe yamayı tekrar indirip kurabilirsen daha iyi olur.

« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2012, 16:46:40 »
Eğer mod vb. yüklüyse çalışmayabilir. Ya da eksik indirmiş olabilirsin dosyayı. Ya da oyunun bozuk olabilir. Oyunu silip tekrar kurmanı öneririm tabi eğer kutulu aldıysan. Yoksa türkçe yamayı tekrar indirip kurabilirsen daha iyi olur.

modu sildim olmadı türkçe yamayı indirip tekrar kudum yine olmadı şimdi tek çare oyunu tekrar yüklemek mi eğer tekrar yüklersem bi hata veriyormuş tekrar yükleyince steam ın yaptığı 10 saat süren güncellemeyi tekrar bekliyicemmi ve son soru sorun oyun versyonuyla alakalı olabilirmi  ?

« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2012, 16:56:06 »

modu sildim olmadı türkçe yamayı indirip tekrar kudum yine olmadı şimdi tek çare oyunu tekrar yüklemek mi eğer tekrar yüklersem bi hata veriyormuş tekrar yükleyince steam ın yaptığı 10 saat süren güncellemeyi tekrar bekliyicemmi ve son soru sorun oyun versyonuyla alakalı olabilirmi  ?

bu arada oyunun versiyonu:  v1.1.0 Build 5520.334886     bide 334886'nın altında (modded) diye bi yazı yazıyor

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2012, 17:50:47 »
Sürümden kaynaklı olabilir küçük bir ihtimal oyunun dosyalarını doğrulat.

« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2012, 18:06:16 »
Sürümden kaynaklı olabilir küçük bir ihtimal oyunun dosyalarını doğrulat.

doğrulatma nerden

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2012, 18:08:13 »
Oyuna steamdan sağ tıkla özelliklere bas yerel dosyalar dosyaları doğrulat.

« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2012, 18:29:44 »

1-dosyaları doğrulttuktan sonra oyunu baştan mı kurcam yoksa türkçe yamayı mı baştan kurcam
2-versiyonu nasıl düzeltçem

« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2012, 19:01:29 »

1-dosyaları doğrulttuktan sonra oyunu baştan mı kurcam yoksa türkçe yamayı mı baştan kurcam
Türkçe yama çalışmıyor bildiğim başka yerde tamaladır fotsyide dahil edecekler çalışmadığı için.

« Yanıtla #9 : 30 Mayıs 2012, 20:22:50 »

Türkçe yama çalışmıyor bildiğim başka yerde tamaladır fotsyide dahil edecekler çalışmadığı için.

nasıl çalışmıyor  tamaladır fotsyide ne