fall of the samurai : tarihi savaşlar

• 4 Yanıt
  • 1630 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fall of the samurai : tarihi savaşlar
« : 17 Haziran 2012, 17:09:30 »
arkadaşlar tarihi savaşları oynuyorum yada oynamaya çalışıyorum diyelim ilk savaşı kolayca geçtim fakat ikinci savaşı geçemiyorum hangi taktigi yapsamda olmuyor kale çok kalabalık :S  lütfen geçen warsa nasıl bir taktık yaptıgını anlata bilirmi bi çakalık warmı lütfen yardım edin şimdiden saglun
..."O benim sun'-i bedi'im, onu çiğnetme" dedi.
Âsım'ın nesli... diyordum ya... nesilmiş gerçek:
İşte çiğnetmedi nâmusunu, çiğnetmeyecek.
Şûhedâ gövdesi, bir baksana, dağlar, taşlar...
O, rükû olmasa, dünyâda eğilmez başlar...
Vurulmuş tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor!
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.....
                                        M. Akif Ersoy.

Ynt: fall of the samurai : tarihi savaşlar
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2012, 19:57:52 »
Bende sonuna geldim hata verdi bidaha açmam demdim sövdüm.Askerlerle arkaya kadar ilerle en az sayıda kayıp vererek. Top mermileri ile surdaki askerlere sık surlarda duranalara özellikel sur parçalanınca hepsi uçuyor.Hepsi ölyüyor surdakielrin..Kuleleride patlat kalan emrmiyle.

*

Çevrimdışı hobeto13

• *
  • 3
  • Yes,master...
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2012, 04:23:00 »
 Line Infantry'yi iki parçaya ayırın.Bir kısmını ormanlık alanlardan hareket ettirin.Bir kısmını ise düz yoldan ilerletin.Sharpshooterları ise düşman hattının arkasına toplanacak şekilde hareket ettirin.(Bu onların gözünü korkutur.)Toplar ile kaledeki askerlere taciz atışı yapın ama sakın fazla top mermisi harcamayın.Kalenin öbür tarafına kadar yolunuz var daha.Ve asla ama asla Line Infantry'yi kaleye yaklaştırmayın.Kalenin tam öbür tarafına geçtiğinizde toplar ile kaleye ve düşman askerlerine zarar verin.Daha sonra da direkt olarak içeri hücum edin.Gerisi kolay zaten,tercihinize kalmış.

(click to show/hide)

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
  • Forumun Göçebesi :D
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2013, 14:58:10 »
karışmak gibi olmasında tarihi savaşların özellikleri kendi taktiğinle yenme değilmi ?
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2013, 17:52:47 »
karışmak gibi olmasında tarihi savaşların özellikleri kendi taktiğinle yenme değilmi ?

Konuyu fena hortlattın dostum.  yardir*