Hata Bildirim Merkezi

• 38 Yanıt
  • 4878 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
Ynt: Hata Bildirim Merkezi
« Yanıtla #20 : 15 Eylül 2012, 23:02:15 »
her seferinde oyunum donuyor genellikle end turn yapınca oluyor müzik kesiliyor ve fare hariç hiçbir truş çalışmıyor grafikleri low yaptım hala aynı hata yok sadece donuyor ve çözülmüyor

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #21 : 16 Eylül 2012, 03:04:33 »
Orjinalmi oyunun?

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
« Yanıtla #22 : 16 Eylül 2012, 11:16:17 »
evet orjinal

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #23 : 16 Eylül 2012, 18:02:14 »
Bu tür hatalar genellikle hatalı yüklemeden ya da indirirken oluşan pürüzlerden kaynaklı. En iyi çözüm baştan yüklemek bunun haricinden mod felan varsa silmenizi tavsiye ediyorum. Bu arada türkçe yama yüklediyseniz bu sitenin yaptığı o oyunu bozuyor ve güncellemeler geldiği için saçma sapan bir şey oluyor. Tavsiyem baştan yükle fakat önce mod felan varsa silmeyi dene.

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
« Yanıtla #24 : 16 Eylül 2012, 18:20:36 »
mod felan yok yav herhangi bir tuşa örneğin diplomasiye falan tıkladığımda donuyor kalıyor tek çözüm klavyeden power tuşuna basıp kapanma ekranında esc ye basmak hata falan yok hem bazen fareyle donduğunda rastgele tıkladığımda oyun kapanıyor hiç bir şey yüklemedim

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2012, 17:52:01 »
Diyorum indirirken gerçekleşen buglar yüzünden oyunlarda hatalar gerçekleşebilir normal. Sen tekrar yükle eğer yeniden olursa aynı hata windows dosyalarını kontrol et.

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
« Yanıtla #26 : 23 Eylül 2012, 22:15:23 »
drectx 10 ağır geldi heralde drectx 9 la oynuyorum aynı sorun oluyor ara sıra fakat oyun hızlandığı için hatayı direk söylüyor shogun 2 çalışmayı durdurdu

*

Çevrimdışı gkhnacar

• **
  • 12
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #27 : 29 Eylül 2012, 01:24:04 »
arkadaşlar shogun total war oyununu oynarken oyundan çıkma sorunu yaşıyordum.daha sonra yardımlarınız sonunda ekran kartını güncelledim ve C:\Users\GKHNACAR\AppData\Roaming\The Creative Assembly klasöründeki shogun 2 klasörünü sildim ve oyun oynanabilir oldu.ancak bu seferde iki üç saat oynadıktan sonra oyun yine atmaya başladı.  C:\Users\GKHNACAR\AppData\Roaming\The Creative Assembly klasörünü yine sildim ve oyunu en baştan yine 2-3 saat oynadım.daha sonra yine aynı sonucu aldım yani oyundan attı. şimdi klasörü yine silsem en baştan başlıcam.oyunun sonu bir türlü gelmiyor böyle olunca d. ne yapabilirim.pc de yeterli alanda var. ne yapabilirim bu konuda

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #28 : 29 Eylül 2012, 14:36:36 »
Oyunun orjinal ise;

Şimdi öncelikle söylemeliyim ki Creative Assembly malesef beceriksiz bir firma ve çıkardığı oyunlarda mutlak surette bir çok bug ve savaş esnasındada lag oluyor. Bu problemler ufak bir pirinç tanesinden bile kaynaklanabiliyor. Bu yüzden milyonlarca dosyanın milyonlarca hatanın arasından bir pirinç tanesini bulmak çok zor. O yaptığın işlem asla yararlı olmaz. Büyük ihtimal win7 sin. Windows 7 nin kendisinden kaynaklı hatalarda mevcut. En basit çözüm zaman alsada oyunu baştan yüklemek.

Oyunun sahte ise;

Yanlış kopyalanmış olabilir.

*

Çevrimdışı gkhnacar

• **
  • 12
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #29 : 09 Ekim 2012, 01:05:44 »
Oyunun orjinal ise;

Şimdi öncelikle söylemeliyim ki Creative Assembly malesef beceriksiz bir firma ve çıkardığı oyunlarda mutlak surette bir çok bug ve savaş esnasındada lag oluyor. Bu problemler ufak bir pirinç tanesinden bile kaynaklanabiliyor. Bu yüzden milyonlarca dosyanın milyonlarca hatanın arasından bir pirinç tanesini bulmak çok zor. O yaptığın işlem asla yararlı olmaz. Büyük ihtimal win7 sin. Windows 7 nin kendisinden kaynaklı hatalarda mevcut. En basit çözüm zaman alsada oyunu baştan yüklemek.

Oyunun sahte ise;

Yanlış kopyalanmış olabilir.

hocam çok teşekkkür ederim ya. sonunda cevap yazan biri çıktı.yardımların için tekrar sağol