YETER ARTIK!!

• 40 Yanıt
  • 3844 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı samsung134

• **
  • 853
  • Smells Like Teen Spirit
Ynt: YETER ARTIK!!
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2012, 13:20:58 »
hahaha zafere bak bayağı iyi bir zafer artık 2. beyazıd kimse kapak olmuştur :P
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=95830.0

ACİL YARDIM EDİN BİLGİSAYARDAN ANLAYANLAR GELSİN.

SAYGILAR...

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2012, 13:25:22 »
evet madem hakarete kaçtı söyliyim; Furkovic o kadar yalaka ve hiç bir şey beceremeyen bir insan ki ben oyuna başlayalı 2 gün olmuş bana yenilmeye başladı ve ben şu an en iyi Türk klanı olan 1453deyken kendisi amatör ouncuların(İrfan ve Çağatay abi gariç) bulunduğu LofA ya bile giremedi. Ve o arkadaş Martdan beri oyunu oynarken ben ilk oynadığım gün LofA ya 2.hafta 1453e girdim şimdi Kralınız gelsin kapışalım...

*

Çevrimdışı Mameluke

• al-Mamluk al-Bahariyya
  • 1385
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2012, 13:27:41 »
çocuk bu hırs ne Allah aşkına ergenmisin? geliştir kendini yen adamları koy ss tamam. yok o gelsin bu gelsin demekle olmaz bu işler.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #13 : 26 Aralık 2012, 13:30:08 »
Adamlar oynamıyor anlamıyomusun o oyunu kendimi de geliştirdim zaten o gün o Black midir nedir tanımadığım uyun sağlayamadığım bir kadın... Allahım ya multi aleminde olan biri yok mu ya söylesin Furkanın halini... Ayrıca muhattap olmuyorum kendisiyle yalakalıüğıyla beni kaybetti...

EDİT:Multiplayerde yenebileceğine inanan özelden ulaşsın bu Furkovic de dahil buna...  tbr*
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2012, 13:37:38 Gönderen: II.Bayezıd »

*

Çevrimdışı samsung134

• **
  • 853
  • Smells Like Teen Spirit
« Yanıtla #14 : 26 Aralık 2012, 13:37:43 »
2. beyazıd bu sözlerine bakılırsa galiba  bnak* yediremedin dostum.Madem öyle sizde yeni bir maç yapın kazanan foruma videosuyla beraber koysun ;)    bnak*
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=95830.0

ACİL YARDIM EDİN BİLGİSAYARDAN ANLAYANLAR GELSİN.

SAYGILAR...

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #15 : 26 Aralık 2012, 13:40:30 »
Ya bak tabi yediremedim Furkanın berbatlığını görmeniz lazım dojoalara kadar gider tabi ki alır 3 tane marines yanlarına menzilli white bear 4 atlı bekelr öyle düşman gelecekmişte yenecekmiş... Ayrıca bu 1453e girmek için 1453le benim aramı açmaya çalıştı bu yüzden onu her türlü yerden engelledim muhattap olmuyoruz... Bu çocuk LofAya bile girememiş biri ya yapmayın...

*

Çevrimdışı Mameluke

• al-Mamluk al-Bahariyya
  • 1385
« Yanıtla #16 : 26 Aralık 2012, 13:46:45 »
arkadaşım ben bu sitede ilk multi oynayan bi kaç kişiden biriyim (alper abinin ilk silah arkadaşıyım) sitede ilk klanı kuran kişiyim ve multi hakkında da gayet iyi bilgim var. he beni tanımaman normal artık eskisi kadar uğrayamıyorum foruma ama eskilere sor sen beni, onlar anlatır. senin yaptığın tek kelimeyle cazgırlık. yen adamı koy ss olsun bitsin sende kurtul bizde.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #17 : 26 Aralık 2012, 13:48:08 »
 yardir* Görmüyomusun adamla muhattabı kestim dedim... Ve senin oyunda adın ne? Sen söyle ben çooook eski twcilere sorıyım...

Edit:Kusura bakma bu çocuğu onlarca kez yenmeme rağmen burda böyle demsini sindiremiyorum ve dediğim gibi facebook ya da steam adresinden engellememe rağmen ulaşmaya çalışıyorum.. Bu arada Alper Abi 10 yılı aşkın süredir multici sen o kadar eskimisin?
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2012, 13:51:48 Gönderen: II.Bayezıd »

*

Çevrimdışı Mameluke

• al-Mamluk al-Bahariyya
  • 1385
« Yanıtla #18 : 26 Aralık 2012, 13:56:16 »
alper abiye sor sen beni Mameluke'ü tanıyomusun diye.

bide gerekli gereksiz yerde smiley kullanmamayı öğren.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #19 : 26 Aralık 2012, 13:57:42 »
Gereksiz mi adamla muhattabı kesmişim 6 ay önce ki konu yen onu diyorsun... Bak bir daha koydum  yardir*