Egonomi

• 15 Yanıt
  • 2658 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
Egonomi
« : 16 Eylül 2012, 01:47:56 »
arkadaşlar ven jozai ile oynuyorum veekonomim iyi değil ekonomiyi nasıl geliştirebilirim bide bu araştırma sürelerini nasıl kısaltabilirim

Ynt: Egonomi
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2012, 11:23:57 »
Ticari binalar inşa ederek ve diğer klanlarla deniz ve kara üzerinden ticaret yaparak ekonomiyi geliştirebilirsin. Klanındaki asker sayısının çok fazla olmamasına dikkat et zira çok fazla asker ekonomiye büyük darbe indiriyor. Aynı şekilde elindeki şehirlerin bazılarına fabrikalar inşa ettir, onlarında katkısı büyük oluyor.

*

Çevrimdışı FrenchKnight

• 1346
  • Leyla ile Mecnun
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2012, 22:17:15 »
İlk olarak, o "Egonomi" değil "Ekonomi". İkinci olarak sana tavsiyem, en az harcama ile en verimli, yönetme kabiliyetinin zirve yapacağı bir ordu kurmak olacaktır. (Mesela ben, FoTS da en ucuz piyadeler ile bile iyi kazanması mümkün olmayan savaşları kazandım.) Ayrıca sömürgeci devletler ile (Fransa, İngiltere, Amerika) ilişkileri iyi tut, zira onlar senin en büyük gelir kaynağın olabilir.

*

Çevrimdışı kaan_zorba

• English Longbowman
  • **
  • 6489
  • Dünya Savaşı Gezgini ...
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2012, 23:23:13 »
Egonomi ...

Our Life Is Made By The Death Of Others...
Leonardo Da Vinci.

*

Çevrimdışı arifo

• 1204
  • Nam-ı Diğer WoW'cu
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2012, 11:06:55 »
İlk olarak, o "Egonomi" değil "Ekonomi". İkinci olarak sana tavsiyem, en az harcama ile en verimli, yönetme kabiliyetinin zirve yapacağı bir ordu kurmak olacaktır. (Mesela ben, FoTS da en ucuz piyadeler ile bile iyi kazanması mümkün olmayan savaşları kazandım.) Ayrıca sömürgeci devletler ile (Fransa, İngiltere, Amerika) ilişkileri iyi tut, zira onlar senin en büyük gelir kaynağın olabilir.
1 egonomiyi bilerek öyle yazdım 2 ne yapsam da şöyle 5000 gelir elde edemedim ki sömürgeci devletlerle de araştırmam vardı ama fazla büyüyemediğim için yeni oyun açtım ve şu an geleneksel tutumdayım pek bir araştırma yapmadım ve loot da yapamıyorum çünkü daimyo nun şerefi düşük her neyse şimdilik bakır ve demir ihracatıyla geçiniyorum da bu arada hani deniz ticareti rotasını limanı geliştirerek arttırıyoruz ya bunu karada nasıl yapabilirim ve ticaretten gelen geliri nasıl arttırabilirim

*

Çevrimdışı logostar

• *
  • 78
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2013, 08:17:20 »
Ticaret önemli.

*

Çevrimdışı samsung134

• **
  • 853
  • Smells Like Teen Spirit
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2013, 08:19:32 »
Ticaret önemli.

Konuyu niye hortlattınki
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=95830.0

ACİL YARDIM EDİN BİLGİSAYARDAN ANLAYANLAR GELSİN.

SAYGILAR...

« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2013, 20:15:18 »
Ticaret önemli.

Konuyu niye hortlattınki
aynen son günlerde çok moda oldu artık hortlatmalar ya  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*

« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2013, 20:16:42 »
Ticaret önemli.

Konuyu niye hortlattınki
aynen son günlerde çok moda oldu artık hortlatmalar ya  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*  sinir*
Günde 55 mesaj yazma kapasitesi olan ve 2 yıllık konuları hortlatan arkadaştan büyük sözler  pff*

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2588
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2013, 20:18:39 »
Telcontar haklı...