Egonomi

• 15 Yanıt
  • 2657 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
  • Forumun Göçebesi :D
Ynt: Egonomi
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2013, 14:58:59 »
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2588
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2013, 15:00:29 »
efeks neyin peşindesin.

*

Çevrimdışı kaan_zorba

• English Longbowman
  • **
  • 6489
  • Dünya Savaşı Gezgini ...
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2013, 15:32:40 »
Cevaplaması zor bir soru değil bence.

Our Life Is Made By The Death Of Others...
Leonardo Da Vinci.

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2013, 16:34:43 »
kaanın lafının aynısını yazıcaktım hoşuma gitti.
Nedense fransaya bağlı beylik açma fikrimden sonra kaan bana ters laflar söylemeye başladı
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2588
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2013, 16:35:52 »
Böyle yaparak açman doğru mu?

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
« Yanıtla #15 : 14 Ocak 2013, 16:48:57 »
Tamam bir seferlik yalnışımdır özür dilerim.Ama böyle cevap vererek ben sırf ilk önce kaana kazıklancak kadar mantıksız bir anlaşmadan çok ucuza daha güzelini bulup bunu kaanın arkasından iş çevirmeden yüzüne söledikten sonra böle yapmasımı.
Antlaşmayı açıklamak istemiyorum ama insan oyunda sorun yaşamadan tutunması için birine tüm akçesini verirmi ben bunu yapacaktım.