[Hikâye] Sessiz Gelen Ölüm (Bölüm 1 Yayınlandı)

• 10 Yanıt
  • 1614 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Giriş (Mutlu Yıllar)

Yıl 1858...

Havada ki kan kokusu,yıllardır süren savaşlardan sonra, Japonya' dan, bu küçük ada'dan yavaş yavaş çekilmeye başladı.Binlerce insan belkide milyonlarca insan bitmek bilmeyen bu savaşlarda telef olmuş.Dedem ve onun babası da bu insanlar arasında.Ben daha önce hiç savaş görmedim,tek bildiğim savaş arkadaşlarımla oynadığım kartopu savaşı.Ülkemiz artık mutlu insanların ülkesi olma yolunda ilerliyor.İmparator ve Şogun her ikiside kendilerine bağlı olan insanları mutlu etmeye çalışıyor,daha doğrusu ben öyle tahmin ediyorum.İmparatorumuzun ismi Takaşhiro,Şogun'umuzun ismi ise Niwomura.Dedem çok geleneklerine bağlı bir adammış,o yüzden yıllar önce Japonya klanlar arasında paylaşılmışken,Tokugawa Şogunluğunda Niwomura'nın babasına yıllarca hizmet etmiş.Ancak Date klanıyla yapılan bir savaşta Niwomura'nın babası ile birlikte önce esir düşüp sonra Samuray geleneğine uygun olarak idam edilmişler.Şimdi babamda geleneklerine en az babası kadar bağlı diyebilirim.Çünkü babam şu anda Şogunumuz Niwomura'nın hizmetkârı ve komutanı.Ha bu arada evimiz Wuşhiro Limanının hemen kenarında,zaman zaman babamla limanda geziyoruz.Babamın adı Tarumoru.Mutlu bir yaşantımız var.12 yaşındayım ve ismim Yuskinara...

Bölüm 1

(click to show/hide)
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2012, 20:09:33 Gönderen: hikoqura36 »

*

Çevrimdışı Holy Roman

• *
  • 1955
  • нσℓу яσмαη
Ynt: [Hikâye] Sessiz Gelen Ölüm (Giriş)
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2012, 15:36:28 »
 Bekliyorum. tbr*

*

Çevrimdışı Canakast

• *
  • 2462
  • This rose will never die..
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2012, 15:40:02 »
Harika!Neredeyse hiç Shogun hikayesi okumamıştım bu çok iyi olacak umarım bölümde hareketlenir.

*

Çevrimdışı realottoman

• *
  • 1694
  • Forumu Özledim ve geri döndüm :D
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2012, 15:56:27 »
tuhaf bir giriş,beğendim :)

*

Çevrimdışı ersin96

• Great Emperor
  • *
  • 8267
  • Kış geliyor!
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2012, 16:08:58 »
güzelmiş devamını beklerim :)

Ynt: [Hikâye] Sessiz Gelen Ölüm (Bölüm 1 Yayınlandı)
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2012, 19:58:21 »
Sağolun arkadaşlar.Bölüm 1 ilk mesaja spoiler içinde eklendi...!!!

*

Çevrimdışı realottoman

• *
  • 1694
  • Forumu Özledim ve geri döndüm :D
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2012, 20:01:33 »
14 yaşındaki çocuğu biraz salak gibi etmişsin ama güzel tbr*(demirden kayık ne abi yardir*)

« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2012, 20:15:05 »
14 yaşındaki çocuğu biraz salak gibi etmişsin ama güzel tbr*(demirden kayık ne abi yardir*)

Kral şimdi bu genç Japonya'da öyle büyük gemiler görmediğinden isimlerini bilmiyo o yüzden.İlerde öğrenecek yavaş yavaş yardir* yardir*

*

Çevrimdışı ersin96

• Great Emperor
  • *
  • 8267
  • Kış geliyor!
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2012, 20:17:16 »
spoiler içinde güzel olmuyor bölümler. ben öyle okumaktan zevk almıyorum şahsen. ama hikaye güzeldi.

*

Çevrimdışı efruz

• *
  • 796
  • Bir yerde görürsen ki; ağır ve edalı akar...
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2012, 22:40:30 »

Arkadaşlar  hevesli yeni hikayeciler için dünyada görülmemiş bir Rehber niteliğinde etkinlik başlattık.

Biz hikaye yazacağız siz bu eşsiz örnekten faydalanacaksınız.

Altı farklı yazardan BİR hikaye.

Etkinliği takip etmek için ;
"Bir yerde görürsen ki; ağır ve edalı akar, dal dal söğütleri öperek, samur üç belik gibi üç koldan sular;
müjdeler olsun efendim: Edirne'desin."