Büyük Zaferleriniz

• 37 Yanıt
  • 6778 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2837
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
Ynt: Büyük Zaferleriniz
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2013, 20:33:39 »
Valla ben de pek bilmiyorum ama Heroic yazdı.Ama İngilizler'in ordusu sağlamdı, eğer benim atlılar iyi olmasa hallaç pamuğu ederdi bizim piyadeleri.Bir de Piyadelerinin isabet oranı yüksekti.Benimkiler 30, onların 35 felandı.Heralde ondan verdi  tebessum*
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

*

Çevrimdışı The Ottoman Warrior

• 1174
  • Üslup Lütfen !
    • Facebook Adresim
« Yanıtla #21 : 06 Şubat 2013, 21:58:16 »
Genelde custom battle yaparım.Ve çoğunu da hard ya da very hard'da oynamaktan zevk alırım.

GLORİOUS VİCTORİES ARE LIKE SWEET NECTAR ! COME ! LET US DRINK OF THE MOST REAR AND GLORİOUS FRUİT !

''Kurallar , kendi kararlarını veremeyen aptallar için adeta bir kılavuz gibidir...''

Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3317
  • ???? ?????, ???? ???????, ???? ?????
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2013, 18:41:33 »
Very Harddır Bütün Devletlere savaş ilan ettim ama askeri gücüm var ilk Alman Devletçiği Savaşıkları bu arada Fransanın müttefikiyim farklı bir yol izledim de  yardir* yardir* yardir*

Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #23 : 16 Mart 2014, 18:29:51 »
Bundan önce hızlı savaşta 2 kez oynamıştım. İkisi de mediumdu ve yenildim.  pff*

Campaigne girdim campaign ruhu ile oynadım. Bu ilk savaşım. Yenilirim zannediyordum ama yendim. :D Düşman atlıları kanatlardan aniden dalmasa daha az zarar görürdüm. Bi baktım düşman atlıları askerlerimin dibinde tek yapabildiğim askerleri süngü moduna geçirmek.  bnak*  Ama Merkezden destekle ve Sipahi birliğinin yardımı ile erittim.

« Yanıtla #24 : 17 Mart 2014, 16:16:39 »
Bundan önce hızlı savaşta 2 kez oynamıştım. İkisi de mediumdu ve yenildim.  pff*

Campaigne girdim campaign ruhu ile oynadım. Bu ilk savaşım. Yenilirim zannediyordum ama yendim. :D Düşman atlıları kanatlardan aniden dalmasa daha az zarar görürdüm. Bi baktım düşman atlıları askerlerimin dibinde tek yapabildiğim askerleri süngü moduna geçirmek.  bnak*  Ama Merkezden destekle ve Sipahi birliğinin yardımı ile erittim.

sırbistan'da ki ilk ordu di mi =))
MÜSTAHAK ULAN SİZE

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #25 : 17 Mart 2014, 17:23:49 »
Evet o :DAsa

*

Çevrimdışı alboratunay

• 1317
  • Savaş . Yağmala . İstila et . Yok et .
« Yanıtla #26 : 20 Mart 2014, 11:37:11 »
Zorluk H/H . Yaptığım en güzel ve zor savaşlardan biriydi . Napoleon yaralandı .

Güçlü ol . Ama güçlü olduğun için hak etmeyeni ezme .

*

Çevrimdışı alboratunay

• 1317
« Yanıtla #27 : 25 Mart 2014, 00:22:20 »
Yaptığım Büyük Savaşlar'dan "Sadece Bazıları "

1 -

Napoleon büyük ama tecrübesiz bir ordu ile geldi . Onların bu tecrübesizliğinden yararlandım . Napoleon yaralandı ve bir daha asla eski formuna geri dönemedi :)

2-

Eminim bu heroic ile ne alaka diyeceksiniz ... Ama eğer bu savaşı kaybetseydim garanti olarak campaign fail olacaktı... For The Motherland gibi bir etkinlik başlattım ve bütçem bu kadar orduya izin verdi . Fransızları geri püskürttüm ve bir süreliğine gücümün farkına vardıkları için barış imzaladılar .

3-

Kesinlikle ve kesinlikle yaptığım en önemli 2. savaş . Aynı zamanda en zor 2. savaş . Fransızları çektim , çektim , Varşova'da tuzağa düşürdüm . Düşman ordusu benden daha teknolojik ve güçlüydü ama Mikail'in ve askerlerimin tecrübesi sayesinde savaşı kazandım . Fransızlar için tam bir " Crash " oldu .

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3317
  • ???? ?????, ???? ???????, ???? ?????
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #28 : 25 Mart 2014, 00:32:20 »
Canım çekti senle bir ara Multi atalım NTW :D
Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı alboratunay

• 1317
« Yanıtla #29 : 25 Mart 2014, 00:38:42 »
Battle'da orta derecedeyim , büyük ihtimalle ya eze eze sen alırsın ya da kıl payı farkla ben  pff*

Ama campaign dersen..... 20 dk 'da pes ettiririm adamı :)