Oyundan Atma Çözümü

• 35 Yanıt
  • 8088 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
Oyundan Atma Çözümü
« : 19 Ocak 2013, 16:45:47 »
 Arkadaşlar bir çok çözüm var bu en basitieğer olmaz ise başka çözümlerde yollayabilirim. Oyununuzun orijinal olması gerek.

1-)Steamı kapatın.
2-)Steamın program filesteki dosyalarına girin.
3-)İki tane BLOB uzantılı dosya var onları silin.
4-)Steamı açın e steamın yapacağı güncellemeyi bekleyin.
5-)Oyuna girin.
6-)Tekrar atarsa özelden ulaşın ID:1yusuf1515  tbr*

2.Yol

Orjinal ise: Steam kapalıyken program files > Steam > "AppUpdateStats.blob" ile "ClientRegistry.blob" ları sil. Başlat > çalıştır > gelen küçük pencereye "%appdata%" yaz enter 'la. Açılan Pencereden The Creative Assembly klasörüne gir ve Shogun2 klasörünü sil. Daha sonra; başlat menüsü -> donatılar -> komut istemine sağ tıkla "yönetici olarak çalıştır'ı seçin, gelecek siyah ekrana bcdedit /set increaseuserva 2500 yaz, enter'a bas. İşlem tamam yazısı gelince bilgisayarını yeniden başlat. Bilgisayarınız yeniden açılınca Steam'i çalıştırın. Bikaç saniye güncelleme yapıcaktır. Ardından Steam kütüphaneye girin, oyunu sağ tıklayın, özellikler deyin, "yerel dosyalar" sekmesinden oyunun içerik dosylarını doğrulatın. Doğrulatma bittikten sonra eğer Steam indirme yapıyorsa bekleyin. Zaten birkaç dakikada biter. Ardından oyuna giriniz.

bu yöntem 64 bit'lerde çözüm sunmaktadır. 32 bit'lerde ise bazen olmamaktadır. Eğer sisteminiz 32 bit ise, ve bu yöntem işe yaramadıysa Kayıt Defterinden silin. Oda olmadıysa bilgisayarınızı formatlayın ve oyunu tekrar yükleyip bu işlemi tekrar gerçekleştiriniz...
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 14:34:47 Gönderen: II.Bayezıd »

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
  • Forumun Göçebesi :D
Ynt: Oyundan Atma Çözümü
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2013, 19:27:54 »
Ya Shougun a yorum yapıyorumda cd olarak satın alsanız steamla uğraşmasanız ozaman daha rahat oynanmaz mı ?
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

*

Çevrimdışı Bargerstein

• 1277
  • Every girls love a cute killer
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2013, 21:11:46 »
Sorun bana olmuştu Bayezid sayesinde bitti,çözüm kesinlikle başarılıdır.
[spoiler]
[/spoiler]

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2013, 17:06:11 »
Ya Shougun a yorum yapıyorumda cd olarak satın alsanız steamla uğraşmasanız ozaman daha rahat oynanmaz mı ?
Orijinal oyun mecburen steam la yükleniyor oradan açılıyor istersen cd al.

*

Çevrimdışı furkansalihyigit

• **
  • 7
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2013, 18:52:47 »
Gene attı lanet olsun  delirecem yaaa sildim dosyaları update bekledim sonra girdim end turn dedim gene attı

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2013, 19:18:51 »
Tamam başka çözümde varda hatanın adını söylermisin?

*

• **
  • 7
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2013, 19:58:13 »
Bak dostum oyuna giriyorum campaine başlıyorum normal herşey haraket ediyorum sonra haliyle end turn yapıyorum ertesi tura geçiyorum böyle devam 3. turdan sonra 4.tura geçmek için aynı yere tıkladığımda karşıma çıkan şey bu :/ Yani senin dediğin gibi işim falan yok sıradan bir hata bu.Sen en iyisi bütün çözümleri paylaş kardeşim (:

Sen en iyisi bütün çözümleri paylaş kardeşim (:
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2013, 20:03:52 Gönderen: furkansalihyigit »

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2013, 21:04:00 »
Yarın yaparım.

*

• **
  • 7
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2013, 14:09:28 »
bekliyorum kardeşim tbr*

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2013, 14:34:27 »
Orjinal ise: Steam kapalıyken program files > Steam > "AppUpdateStats.blob" ile "ClientRegistry.blob" ları sil. Başlat > çalıştır > gelen küçük pencereye "%appdata%" yaz enter 'la. Açılan Pencereden The Creative Assembly klasörüne gir ve Shogun2 klasörünü sil. Daha sonra; başlat menüsü -> donatılar -> komut istemine sağ tıkla "yönetici olarak çalıştır'ı seçin, gelecek siyah ekrana bcdedit /set increaseuserva 2500 yaz, enter'a bas. İşlem tamam yazısı gelince bilgisayarını yeniden başlat. Bilgisayarınız yeniden açılınca Steam'i çalıştırın. Bikaç saniye güncelleme yapıcaktır. Ardından Steam kütüphaneye girin, oyunu sağ tıklayın, özellikler deyin, "yerel dosyalar" sekmesinden oyunun içerik dosylarını doğrulatın. Doğrulatma bittikten sonra eğer Steam indirme yapıyorsa bekleyin. Zaten birkaç dakikada biter. Ardından oyuna giriniz.

bu yöntem 64 bit'lerde çözüm sunmaktadır. 32 bit'lerde ise bazen olmamaktadır. Eğer sisteminiz 32 bit ise, ve bu yöntem işe yaramadıysa Kayıt Defterinden silin. Oda olmadıysa bilgisayarınızı formatlayın ve oyunu tekrar yükleyip bu işlemi tekrar gerçekleştiriniz...