Shimazu klan Rehberi

• 14 Yanıt
  • 4250 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Shimazu klan Rehberi
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2013, 09:29:39 »
Arkadaşa katılıyorum. Shogun 2 ve Fall Of The Samurai deki tüm birimlerin avantajları, dezavantajları, nasıl kullanılabileceği, nerelerde yararlı olabileceği gibi rehberler yapılırsa yeni başlayanlar için çok yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Fall Of The Samurai'ye sahip olmama rağmen zevkle okudum, tebrikler. tebessum*

Fots için şunu hazırlamıştım:  http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=86489.0
önemli birimler var burada.

*

Çevrimdışı Valon

• 25
  • Aeron Greyjoy (Buhar saçlı)
« Yanıtla #11 : 15 Eylül 2014, 12:45:05 »
savaş subayından çekip destek subayı nasıl yapıyoruz  srn*
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatûl, ash nazg thrakatulûk, agh burzum ishi krimpatul... Hepsine hükmedecek tek bir yüzük, hepsini o bulacak ve hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak...

Syrio Forel: Ölüm tanrısına ne diyoruz?
Arya Stark: Bugün değil.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2496
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #12 : 15 Eylül 2014, 12:51:44 »
aileden savaş subayının portresine tıkla görevden alma şıkkı olacak görevden alıp tekrar tıklayıp istediğin herhangi bir makama getirebilirsin
Fakat sadakatini düşürecektir fazla oynama kah*

*

Çevrimdışı Valon

• 25
  • Aeron Greyjoy (Buhar saçlı)
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2014, 11:30:42 »
aileden savaş subayının portresine tıkla görevden alma şıkkı olacak görevden alıp tekrar tıklayıp istediğin herhangi bir makama getirebilirsin
Fakat sadakatini düşürecektir fazla oynama kah*
tamamdır gordum sımdı ben kım oynamak kım ayıp edıyorsun  yardir*
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatûl, ash nazg thrakatulûk, agh burzum ishi krimpatul... Hepsine hükmedecek tek bir yüzük, hepsini o bulacak ve hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak...

Syrio Forel: Ölüm tanrısına ne diyoruz?
Arya Stark: Bugün değil.

« Yanıtla #14 : 31 Temmuz 2016, 13:18:56 »
çok güzel olmuş eline sağlık

tr yamayı nerden indirdin söyleyebilirmisin?