william wallace hakkında sorun

• 21 Yanıt
  • 5541 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı ummittt

• *
  • 1
  • Incoming!
william wallace hakkında sorun
« : 27 Aralık 2007, 17:25:59 »
Bildiğiniz gibi Britanya kampanyasında bi süre sonra william wallace geliyor hoş geliyor sefalar getiriyor fakat şöyle bi sorunum var bunun bodyguardlarının hitpointleri 1 ve çok etkisiz kalıyorlar savaşta es kaza bi atlı kaçırsan arka tarafa kaçır william wallace'ı işin yoksa  tebessum* ben bunu 2 hatta abartıp 3 yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim çok aradım ama bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim   tebessum*
There will be blood!

*

Çevrimdışı nhtFB

• 255
Ynt: william wallace hakkında sorun
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2007, 21:07:45 »
Butür şeyler bildiğim kadarı ile dsc_strat taki bir iki metni değiştirmekle bitmiyor.Daha derinlerdeki dosyalara girip ayarlamak lazım.

*

Çevrimdışı ummittt

• *
  • 1
  • Incoming!
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2007, 23:24:22 »
Butür şeyler bildiğim kadarı ile dsc_strat taki bir iki metni değiştirmekle bitmiyor.Daha derinlerdeki dosyalara girip ayarlamak lazım.

evet zaten orayla ilgisi yok sonradan geldiği için campaign script kısmından bulup değiştirmek gerekiyor trait falan vermek istiyorsan.. orda zaten şöyle bir şey geçiyor wallace için ekstradan "battle_model Wallace_General, portrait wallace" geçiyor ki buda portraitini ve savaş ekranında tipini ayarlamak için acaba unit editorle falan ayarlamak mümkünmüdür en azından hangi dosya ile oynamam gerektiği konusunda bir bilgim olsa oynayıp düzenleyebilecek kapasiteye sahibim bana dosya adını verseniz sanırım yeterli olur  tebessum* verin onu bana ben bakarım çaresine der gibi oldu ama neyse artık  ehue*

internette baya bi dolaşıp konu hakkında baya baya baya bi bilgi edindim sıfırdan faction eklemekten tutun yeni üniteler eklemek konusunda baya bi bilgi sahibi oldum 3dsmaxte bilirken acep zaman ayırıp bi mod hazırlasam nasıl olura kadar geldim  ehue*

benimle aynı duyguları paylaşan arkadaşlara yaptığım değişikleri verebilirim bana ulaşsınlar yeter  tbr*

ama genede değiştiremedim william wallace abimi adamın bodyguardları highland nobles öyle olunca hangi birliği değiştirmem gerekiyor bulamadım değiştiriyorum highland nobles'i ama amcamın adamlarının hitpointleri hala 1... sıkıldım böyle devam dedim az önce savaşta bi ok yedi öldü adam bu şekilde acayip uyuz oluyor.. aksiyondan uzak tutsan ne anladım ben o işten yok içine soksam kafasına bişe çarpıpta ölecek gidecek adam mundar olacak acayip uyuz oldum koskoca william wallace osuruktan nem mi kaparmış yaa... ehue*
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2007, 01:53:20 Gönderen: ummittt »
There will be blood!

« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2007, 14:05:24 »
britanyada savaşmak çok zor genellikle dağlık düşmanı bulmak zor oluyor  pff* En iyi Crusades Oda bitti Oynıcak Bişi kalmadı.Yeni oyun filan çıkçak mı ? haberi olan varmı ?

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
  • Uzun bir aradan sonra..
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2007, 02:22:55 »
britanyada savaşmak çok zor genellikle dağlık düşmanı bulmak zor oluyor  pff* En iyi Crusades Oda bitti Oynıcak Bişi kalmadı.Yeni oyun filan çıkçak mı ? haberi olan varmı ?

bence diğer kampanyaları oynamadan böyle peşin cevap verme oynamaya çalış sonrada bırakamazsın zaten ehue*
TotalWar oynamak bir ayrıcalıktır..

*

Çevrimdışı Fahapoca

• 68
  • Milli Nizam!!!
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2008, 19:58:00 »
Yahu biraderler bu William Wallace sın atlı olması gerekmiyor mu?Filmde öyleydi.Ancak oyunda adam yayan geziyor ve bu beni çok uğraştırıyor!
Bugün Hollanda'da bir inekten günde 50 kg süt alacak noktaya ulaşılmıştır. Halbuki bizim yerli ineğimizden hala en fazla 5 kg süt alınmaktadır. Bu nedenle şayet biz adalet adına kuracağımız bir düzende , kendi ineğimizden en az 50 kg süt alacak ilmi ve teknolojik şartları hazırlamazsak , öyle topa tanka bile gerek yok , Hollanda gavuru bizi sütle boğar ve peynirle kafamızı kırar! - Prof. Dr. Necmettin Erbakan

*

Çevrimdışı nuri_fb

• 1013
  • Devlet-i Âliye-i Osmâniyye
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2008, 20:49:16 »
Yahu biraderler bu William Wallace sın atlı olması gerekmiyor mu?Filmde öyleydi.Ancak oyunda adam yayan geziyor ve bu beni çok uğraştırıyor!

Farklı olduğunu göstermek için heralde 120 tane atlı william wallace ehue* ehue*

''Nasıl gökte tek bir tanrı varsa,yeryüzünde de tek bir han olucaktır.''
Cengiz Han

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
« Yanıtla #7 : 07 Aralık 2008, 23:27:14 »

atıyla seyahat ederdi ama savaşırken piyade olarak savaşırdı, normal yani. ayrıca wallace pek süvarilerin karşısına sokma arkada tut moral versin çok işe yarıyor yani ben bir askerimin kaçtığını gömemiştim

*

Çevrimdışı Fahapoca

• 68
  • Milli Nizam!!!
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2008, 23:47:12 »

atıyla seyahat ederdi ama savaşırken piyade olarak savaşırdı, normal yani. ayrıca wallace pek süvarilerin karşısına sokma arkada tut moral versin çok işe yarıyor yani ben bir askerimin kaçtığını gömemiştim

Ben gördüm.Hemde 4-5 birlikti.İngilizlerin kalesini kuşattım ama william pek bi şey yapmadı!Neyseki ordumun 3'te 2'sini kaybetmeme rağmen kaleyi aldım.Şu walesler dandik bi ülke ama adamlar londra'ya kadar geldiler yahu!Nasıl oldu hala çözemedim.Kaliteli bi askeri birimleride yok ki!Zaten basit bir ülke olarak başlıyorlar.
Bugün Hollanda'da bir inekten günde 50 kg süt alacak noktaya ulaşılmıştır. Halbuki bizim yerli ineğimizden hala en fazla 5 kg süt alınmaktadır. Bu nedenle şayet biz adalet adına kuracağımız bir düzende , kendi ineğimizden en az 50 kg süt alacak ilmi ve teknolojik şartları hazırlamazsak , öyle topa tanka bile gerek yok , Hollanda gavuru bizi sütle boğar ve peynirle kafamızı kırar! - Prof. Dr. Necmettin Erbakan

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2008, 01:16:10 »
william ölmeden oyunu bitirmiştim canavar giibydi ya, soyadı falan değişmişti zaten...aile üyesi falan oldu, nefret ettiği soylulardan biri haline gelmişti :D