william wallace hakkında sorun

• 21 Yanıt
  • 5397 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Fahapoca

• 68
  • Milli Nizam!!!
Ynt: william wallace hakkında sorun
« Yanıtla #10 : 08 Aralık 2008, 01:22:42 »
Ben öyle yapmadım.Bende aile üyesi değil.Yaşlandı şimdi adam hacı dede gibi oldu bembeyaz sakallar!
Hacı Wallace!
Bugün Hollanda'da bir inekten günde 50 kg süt alacak noktaya ulaşılmıştır. Halbuki bizim yerli ineğimizden hala en fazla 5 kg süt alınmaktadır. Bu nedenle şayet biz adalet adına kuracağımız bir düzende , kendi ineğimizden en az 50 kg süt alacak ilmi ve teknolojik şartları hazırlamazsak , öyle topa tanka bile gerek yok , Hollanda gavuru bizi sütle boğar ve peynirle kafamızı kırar! - Prof. Dr. Necmettin Erbakan

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
  • Uzun bir aradan sonra..
« Yanıtla #11 : 08 Aralık 2008, 22:15:53 »
Ben öyle yapmadım.Bende aile üyesi değil.Yaşlandı şimdi adam hacı dede gibi oldu bembeyaz sakallar!
Hacı Wallace!

ah bide atı olsa atsız generalmi olurmu ya
TotalWar oynamak bir ayrıcalıktır..

*

Çevrimdışı Fahapoca

• 68
  • Milli Nizam!!!
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2008, 14:01:23 »
Hacı Wallace!

ah bide atı olsa atsız generalmi olurmu ya

Kesinlikle!Parası neyse verelim ama atı olsun şu adamın yahu!
Bugün Hollanda'da bir inekten günde 50 kg süt alacak noktaya ulaşılmıştır. Halbuki bizim yerli ineğimizden hala en fazla 5 kg süt alınmaktadır. Bu nedenle şayet biz adalet adına kuracağımız bir düzende , kendi ineğimizden en az 50 kg süt alacak ilmi ve teknolojik şartları hazırlamazsak , öyle topa tanka bile gerek yok , Hollanda gavuru bizi sütle boğar ve peynirle kafamızı kırar! - Prof. Dr. Necmettin Erbakan

« Yanıtla #13 : 10 Aralık 2008, 03:28:38 »

yardir* yardir* KOPARTTIN BENİ GECE GECE YAA yardir* yardir*

« Son Düzenleme: 10 Aralık 2008, 03:38:05 Gönderen: SerSeRi »

*

Çevrimdışı nuri_fb

• 1013
  • Devlet-i Âliye-i Osmâniyye
« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2008, 03:36:29 »
Atlıda güzel olmaz ki filmde hep piyadeydi onu öle piyade görünce hoşuma gidiyor...

''Nasıl gökte tek bir tanrı varsa,yeryüzünde de tek bir han olucaktır.''
Cengiz Han

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
  • Uzun bir aradan sonra..
« Yanıtla #15 : 10 Aralık 2008, 03:38:53 »

ahırda pazarlık yaparak atmı seçiyon adama kah*
TotalWar oynamak bir ayrıcalıktır..

*

Çevrimdışı Fahapoca

• 68
  • Milli Nizam!!!
« Yanıtla #16 : 10 Aralık 2008, 12:59:06 »

ahırda pazarlık yaparak atmı seçiyon adama kah*

kah* kah* kah*
Onu kastetmedim ama yanlış anladınız.Bu zırhları geliştirme bölümünden filan çıksada adamın hem zırhını geliştirsek hem süvari yapsak diye.

« Yanıtla #17 : 05 Ağustos 2009, 19:40:36 »
Arkadaşlar william wallace hangi tarihte geliyor bilen var mı.Birde bodyguarları nasıl biri söyleyebilir mi
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
« Yanıtla #18 : 05 Ağustos 2009, 19:58:46 »
1290 lı yıllarda geliyor. bodyguardları piyade highland nobles şeklinde.

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
« Yanıtla #19 : 05 Ağustos 2009, 20:15:01 »
Arkadaşlar william wallace hangi tarihte geliyor bilen var mı.Birde bodyguarları nasıl biri söyleyebilir mi
Braveheart'ı izledikten sonra gaza geldin tabi, hemen bir Kingdoms edin kendine. pacoz*