Total War: Arena Duyuruldu İlk Detaylar Burada!

• 61 Yanıt
  • 9404 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • *
  • 11255
  • ••● Fringe Division ●••
Ynt: Total War: Arena Duyuruldu İlk Detaylar Burada!
« Yanıtla #50 : 27 Temmuz 2014, 22:52:56 »
Henüz herhangi yeni bir bilgi yok ama yeni bir takım olaylar olursa sizi bildireceğiz tbr*

*

Çevrimdışı Easterling

• *
  • 6246
  • Evrenin gözünde sen nesin ki ?
« Yanıtla #51 : 29 Temmuz 2014, 02:19:04 »
Çok geç olmadımı ama gerçekten. R2TW duyurulduğu zaman Arena'da duyurulmuştu ancak 1 yıl olacak, hala bir bilgi, bir resim mevcut değil. Şirketin aklında bişeyler var ama hadi hayırlısı bir bakıyorsun süpriz diyerek Arena ve M3TW çıkıyormuş.  kah* Arena bedava yanında ne iyi olur.  gll*

*

Çevrimdışı Karakeçili

• *
  • 2
  • Karakeçiliyiz
« Yanıtla #52 : 31 Ağustos 2014, 01:32:20 »
Oyun dünyasında tek beklediğim oyun; umarım güzel bir şey olur. Ayrıca görselleri abartarak pc performansını düşürmezler ya da (pek sanmasamda) komik bir görselle oyuncularını üzmezler inşallah. Bir de para vermeden oynayan oyunculara umarım çok adaletsizlik yapmazlar bazı oyunlarda ücretli oynayanlara abartılı avantajlar sunuluyor. İnşallah yakında oyun başlar ve meydanlarda taburlarımızın gücünü gösteririz. Şİmdilik Stronghold Kingdoms'a devam.  tebessum*
Osmanlı torunu, Cumhuriyet çocuğu.

Biz Oğuz Kağan'ın, Atilla'nın, Osman Gazi'nin, Fatih S. Süleyman'ın ve Mustafa Kemal Atatürk'ün soyundan geliyoruz.

*

Çevrimdışı hunnic

• *
  • 173
« Yanıtla #53 : 09 Aralık 2014, 10:45:46 »
Çok merak ediyorum şu oyunu. Nasıl bir şey olacak acaba?  ehi*
I5 4690 3500 mhz
8*2 dual cl10 ram
zotax gtx970 amp extrm edition
240 840 evo samsung ssd
2 tb hardisk
27" ips philips monitör

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #54 : 11 Aralık 2014, 19:07:19 »
Çok merak ediyorum şu oyunu. Nasıl bir şey olacak acaba?  ehi*

Demek hala çıkmadı :) Atilla'nın yanın açıkarsalar . Atillayı alana bedavadan :D nerde o günler ( anca rüyada :) )
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.

*

Çevrimdışı DeeP47

• *
  • 384
« Yanıtla #55 : 16 Aralık 2014, 18:25:28 »
Demek hala çıkmadı :) Atilla'nın yanın açıkarsalar . Atillayı alana bedavadan :D nerde o günler ( anca rüyada :) )

Oyun zaten ücretsiz olacak deniyor. Online olduğundan dolayı parayı item vs. ne olursa artık oradan kırarlar heralde

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #56 : 16 Aralık 2014, 18:27:39 »
Oyun zaten ücretsiz olacak deniyor. Online olduğundan dolayı parayı item vs. ne olursa artık oradan kırarlar heralde

Ücretsizse senin dediğin olsun :)
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.

« Yanıtla #57 : 17 Aralık 2016, 20:49:58 »
Kod alanlar veya oyunda bilgisi olan var mi bugün biraz oynadım fakat anlamadığım şeyler var

*

Çevrimdışı ZenderX

• *
  • 1136
  • Storm, earth, and fire Heed my call
« Yanıtla #58 : 17 Aralık 2016, 21:23:43 »
Değişmediyse ben zamanında Steamden oynamıştım.Şuan yapımcısı değişti ve artık steamden oynanmıyor olması lazım.Genel anlamda oyun sistemi 10x3 birimden oluşan 2 ordu savaşıyorsunuz.Generalleriniz ve onların yetenekleri var.Birimlerinizin yetenekleri var. R2TW mantığı gibi (R2TW diyorum çünkü benzeri oyunları oynamadım M2TW RTW bide R2TW var bende gerisi yok :D ) Normal savaş mantığı savaşıyorsunuz.Okçuların ve Mancınık tarzı şeylerin cephanesi sınırsızdı bilmiyorum hala öylemi, öyleyse saçma bir mantık ve çokta kullandım mancınığı çok etkili :D. Size görüş açısı sağlayan kuleler var oraları ele geçirebilirsiniz.Adamların merkezini ele geçirerek ya da hepsini öldürerek oyunu kazanırsınız.Genel olayı öyle.Anlamadığın yerleri yazarsan oraları açıklarım daha iyi olur, ha bunların hepsi oyun değişmediyse :D
he conquers who endures

« Yanıtla #59 : 17 Aralık 2016, 21:50:48 »
Oyunda 2 tane exp var bir askerlerinden kazandığın exp bir de komutan exp(genel exp) ben askerleri geliştirirken askerlerin exp kullanıyorum doğru mu yapıyorum
İlk oynarken 7 fps de oynuyordum 11 e kadar çıkardım 15 fps de normal oluyor diyordu oyunda fps nasıl artırırım