Total War: Rome II ''Bilgisayarımda Çalışır Mı ?'' Sorusuna Yanıt!

• 110 Yanıt
  • 13759 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11257
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belli olduğu gibi Total War serisinin iple çekilen oyunu olan Total War: Rome II'nin çıkış tarihi belli olduktan sonra herkes bir telaş içine girdi hatta bir çok arkadaşımız yeni sistem toplamaya başladı bile. Ben sizlere bu yazımda Total War: Rome II bilgisayarınız da çalıştırıp, çalıştırmayacağını ve hangi ayarlarda hangi kalitede çalıştıracağını anlatacağım.Hazırsanız başlıyorum yazıma  tebessum*

Öncelikli olarak www.systemrequirementslab.com/cyri adlı siteye tarayıcımız vasıtası ile giriyoruz.

Yukarıda ki resimde kırmızı çerçeveye aldığım bölüme tıkladıktan sonra aşağıda ki resimde ki gibi bir pencere çıkacak karşınıza.Buradan yine kırmızı çerçeveye aldığım butona tıklayınız.

Aşağıda resimde görüldüğü gibi bize java programının çalıştırılıp çalıştırılmayacağı soruluyor siz aşağıda kırmızı çerçeve içine aldığım butona tıklayın.
Eğer ki bilgisayarınız da java programı yok ise sonucu göremeyeceksiniz o yüzden java programını yüklemek lazım. Java programını indirebilmeniz için docs.systemrequirementslab.com/Detection/Instructions/Manual-Install-Browser.html siteye girip hangi tarayıcı kullanıyorsanız ona tıklayın. Ardından gelen resimli talimatlara uyun.

Benim sonuçlarım:

Minimum: http://uppix.net/5/9/c/700b8ed63873a70e933a7f9f3f110.jpg
Recommended: http://uppix.net/3/b/e/c278158f2d86baf0381927b953137.jpg

*

Çevrimdışı Twtciyizaga

• 299
  • Total War Türkiye
Sağol dostum fakat CPU
Recommended: 2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
You Have: Intel(R) Core(TM) i5-2450M CPU @ 2.50GHz upgrade suggested var,ne demek istiyor,ücretsiz bir sistem artırma yapabilirmiyim ?

*

• fsociety
  • **
  • 11257
Ücretli o.

Onun sana demek istediyi işlemcini yenilemen.Alman lazim yani tbr*

*

• fsociety
  • **
  • 11257
Turbo boost ile çalışır yüksek ayarda sıkıntı olmaz sadece bir soğutucu almam gerekecek.

*

Çevrimdışı kampi123

• *
  • 421
  • For the Motherland!!!!!!!!!!!!
ultra high evveetttttttttt kah* kah* kah* kah*
For the honor of Rome!!!!!!!!!!!!!

*

Çevrimdışı aoeci

• 74
  • Age Of Empires
minimum oluyor oh be buda iyidir aslında tam ortada ne minimum ne recommened bitek ram 1.6'ymış bende  tebessum*

Benimde medium-high arasi şu anki pc'yle.Yazin alacağim laptopla en az high'de oynarim diye düşünüyorum

*

• fsociety
  • **
  • 11257
Masaüstü varken notebook alma derim.

Öğrenci adam masaüstünü neremde gezdireyim kral .d
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2013, 15:12:28 Gönderen: hikoqura36 »