Total War: Rome II - Satış Noktaları

• 38 Yanıt
  • 15698 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı grjonny

• *
  • 1
  • Total War Türkiye
Ynt: Total War: Rome II - Satış Noktaları
« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2013, 10:46:58 »
18 yaş altı arkadaşlar için tavsiye vereyim. Ptt şubelerinden bir kart alınıyor kredi kartı gibi ama içine para koyuyorsun ininal olması lazım adı. İster steam den ister başka bir yerden sipariş verebilirsiniz onunla. Ben öyle yapacağım :)

« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2013, 21:23:39 »
Aral game alırsak 3 Eylül de yani çıktığı gibi elimizde olur mu acaba??

*

Çevrimdışı D@RK-L£İK

• 38
  • Diem Perdidi (Titus)
« Yanıtla #12 : 26 Temmuz 2013, 22:12:39 »
Aral Game daha uygun gibi...

« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2013, 11:12:33 »
Bilgilendirme için teşekkürler

*

Çevrimdışı farzad

• **
  • 13
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #14 : 11 Ağustos 2013, 23:06:37 »
Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ama en son ben alıcım sanırım iranda yaşadım için İnternet'e alamam bu oyun almak için Van'a gelip oyunu alıp geri dönücem acaba Van'da oyun satılıcakmı? Bir arkadaş varsa cevab versin lütfen

*

Çevrimdışı MakaveLi1

• *
  • 373
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #15 : 11 Ağustos 2013, 23:13:00 »
sitedeki güvenilir arkadaşlara ücretini gönderirsen burdan sana alıp keyini yollayabilirler belki yapar adminler bişiy...

*

Çevrimdışı farzad

• **
  • 13
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #16 : 11 Ağustos 2013, 23:21:05 »
Vala böyle birşey yaparlarsa çok sevincem bunca yolu gelmem

« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2013, 14:36:01 »
bende oyunu http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Total-War-Rome-2-PC-On-Siparis-Hediyeli-//Oyunlar/Strateji/urunno=0000000449438 bu adresten aldım az evvel fakat bu ön spariş hediyesi nedir bileniniz var mı :)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.

« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2013, 14:38:08 »

Ön Sipariş Verenlere Greek States Culture Pack Hediye.Hediye bu
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2013, 14:37:46 Gönderen: bozkirsovalyesi »

« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2013, 14:43:04 »
teşekkür ederim peki ben direkt olarak dr den aldım oyun satışa çıkmadan yani herhangi bir yerden ön spariş formu vs. olmadı bu alışverişte ön spariş olarak mı nitelendiriyor satışa henüz çıkmadığı için ?
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.