Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Total War: Attila / Ynt: online campagin !
« Son İleti Gönderen: murko02 Bugün, 19:13:15 »
dostlar bende geç gördüm hatta forumda takılmaya yenı basladım çünki oyunu yenı satın aldım ama korsan olarak oynuyodum wiking kan dlcsi var bende oynaya biliriz isterseniz ollympustr ekledım senı dostum
2
Total War: Attila / Ynt: Arkadaşlar Total war atilla aldım yeni yardımmm
« Son İleti Gönderen: murko02 Bugün, 18:59:27 »
üstad konu çok uzadı farkındayımda discord falan varmı herkesın toplandığı muhabbet sohbet geleyım bende <3
3
İndirimleri beklemeni öneririm, yakın vakitte yılbaşı indirimleri falan olacak. Yarı belki de daha ucuza alma ihtimalin var. Direkt satın almayın.
4
Total War: Attila / Ynt: Arkadaşlar Total war atilla aldım yeni yardımmm
« Son İleti Gönderen: murko02 Bugün, 17:31:41 »
aynen öyle üstadım dlc mevzusunun farkındayım fakat hangisini alsam siz bilirsiniz yani ben şimdilik wikinglerle kan dlcsini aldım
5
sevindim bende yama geliyo diye lanet olsun
6
Total War: Rome 2 / Ynt: Roma 2 casus suikast yapma seçeneği kapalı
« Son İleti Gönderen: ustawot Bugün, 05:27:28 »
Yeni güncelleme ile birlikte sadece generallerin değil diğer tüm karakterlerin yetenek gelişimleri değiştirilmiş ve elden geçirilmiş. Casuslar eskisi gibi yetiştirme ile birlikte suikast yapamıyor. Suikast yapabilmek için baya zor olan bir yetenek gelişimi sonucunda bu yetenek özelliğini casusa kazandırmak gerekiyor. Asil ve cenk beyi mümessilleri için de değişik ve yeni özellikte yetenekler mevcut.

Rome 2, aile ağacı, meclis, karakterler, mümessiller ne varsa yetenek ve gelişimleri yeniden düzenlenmiş ve bambaşka bir hal almış gözüküyor.


En çok kararsız bırakan ise mümessilerin yetenek gelişimlerini yapmak. Çeşitlendirme ile birlikte mümessil yetenekleri biraz birbirine karışmış durumda.
7
Total War: Attila / Ynt: Arkadaşlar Total war atilla aldım yeni yardımmm
« Son İleti Gönderen: Cihad Bugün, 04:27:49 »
Sanırım küçük bir yanlış anlaşılma olmuş.

Arkadaş Dlc mevzusunun farkında da hangileri "satın almaya Değer" , bana önerir misiniz demek istiyor -eğer ben de yanlış anlamadıysam.
8
Büyük veya küçük olduğundan dolayı olduğunu düşünmüyorum.Osmanlı aldığında dünyanın en büyük şehri değildi.Nasıl ki Şam ve Bağdat eski çağlardaki endamında değilse İstanbul'da yüzyıllardır savaş karmaşa kötü yönetim sonucunda harap haldeydi.Tabi İstanbul'un stratejik ve ekonomik önemi kadar prestiji de çok önemli bir şehir olduğunu söyleyebiliriz.Akdeniz coğrafyasında daha önce 1000 yıllık imparatorluk başkentliği yapmış bir şehir sonuçta.

İstanbul dışında Osmanlı ya başkentlik yapabilecek 2. bir şehir bence Mısır coğrafyasından çıkardı.kuzey güney Osmanlıları olabilirdi:D Tabi bunlar farazi konular çok çok ince detaylar var tarihte ve ya şöyle olsaydı böyle olsaydı diyemiyoruz dediğimiz an zaten kaosa sürükleniyor he tabi biz insanlar kaosu seviyoruz ;)
9
Teşekkürler Paşam. Mart ayı gelmez artık.  uzgun*
10
Total War: Attila / Ynt: Ak Hun Kıskacı !!!
« Son İleti Gönderen: ustawot Dün, 22:20:00 »
Eski seferdi arkadaşlar üzerinden zaman geçti ama sanırım tam hakimiyet ile bitirmiştim.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10