Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
2
Total War: Attila / 2. YNP Total War Attila Multiplayer Turnuvası
« Son İleti Gönderen: * Halife * 14 Eylül 2019, 14:40:05 »


YNP olarak dördüncü Total War turnuvamızı duyuruyorum. Ey yiğitler, ikinci kez Total War Attila’da çarpışacaksınız!


 
Kazasız, belasız, toplamda 3 turnuvayı geride bıraktık. 3 yayın içerisinde soluksuz eğlendik. Şimdi sıra dördüncü turnuvada! İkinci defa Total War Attila üzerinden turnuva gerçekleştiriyoruz. Yani başlıktaki gibi 2. Total War Attila e-spor müsabakamızı organize ediyoruz! Total War Attila dönemi bir bakıma “kaos” kelimesi ile tanımlanabilir. Kavimler birbirleriyle çok çetin mücadelelere girişiyor, bakalım multiplayer müsabakamız da aynı havayı verebilecek mi. Aşağıdaki yazılanları düzenli, sakin, pür dikkat okuyun ve başvurunuzu hızlıca yapın.

Bu sefer meydan değil, gayet zor bir seçim yaparak, sizlere kuşatma savaşı izleteceğiz. Yiğitleri zorlu mücadeleler bekliyor. Hem kuşatan hem savunan taraf olacaklar sırayla. Kurallar aşağıda! Günlerce düşündüm, günlerce istişare ettim, günlerce test ettim. Savunan ve saldıran tarafın yenebileceği taktikleri ortaya çıkardım. Ve nihayetinde kuralları belirledim.

Katılmasanız dahi lütfen turnuvamızı oyuncu arkadaşlarınıza iletin, bu eğlenceye, bu heyecana belki katılmak isterler, hiç olmadı izleyici olarak bizle birlikte olurlarsa mutluluk duyarız.

Tüm bilgiler:
https://yabgunizampasha.com/2-total-war-attila-ynp-multiplayer-turnuvasina-katilin.html
3
valla bilemedim bir araştırmak lazım yabancı kaynaklara bakalım
4
seviye derken lvl kasdediyosun dimi yaklaşık 20 lvl oldum ama hala gözükmüyo oyun girmeden indirilebilir içeriklerde gözüküyo ama girdinmi steam atıyo ordada total war sitesine atıyo üyede oldum ama olmadı.
5
6 ve 7. bölüm eklendi.
6
Namlı alaylar generalinin seviye atlaması lazım öyle hemen basamıyorsun.
7
SAYENDE TOTAL WAR  BAŞLADIM.BİRİNCİ WARHAMMER OYUNU ALDIM YALNIZ NAMLI ALAYLARI AÇAMADIM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.OYUNDA İNDİRİLEBİLİR İÇERİKLERDE GÖZÜKÜYO AMA  STEAMDA GÖZÜKMÜYO
8

Total War Warhammer 2’nin yeni DLC’si olan The Hunter & The Beast’i çıkmadan, sizler için canlı yayında oynadım.
 
Oyuna ücretli 2 efsanevi lord, ücretsiz 1 lord ve yine ücretli ücretsiz bir sürü içerik ekleyen yamayı da beraberinde getirecek olan The Hunter & The Beast’i geçtiğimiz gece canlı yayında oynadık. Çok eğlenceli anlar yaşandı. Yeni içeriklere, dinamiklere izleyenlerimle göz attım. Şimdi aşağıdaki metin ve akabinde yaklaşık 3 saatlik video sizleri bekliyor.

DLC hikayesi:

Korkusuz, karizmatik, cüretkâr: İşte bunlar, İmparator Karl Franz’ın Kıdemli Avcısı olan Markus Wulfhart’a atfedilen pek çok sıfattan sadece birkaçı. Lustria’nın kaynayan ormanlarına İmparatorluğun bayrağını dikmek ve menfaatlerini ulaştırmak için göndermek üzere onun acımasız izciler, gözcüler, avcılar ve nişancılardan oluşan grubundan daha iyi kim olabilir? Kim bilir, belki de nişangâhların ucuna Büyük bir Av çıkarsa çok daha iyi olmaz mı…

Fakat cangıl asla uyumaz. İlk yumurtlamanın saygıdeğer Kroxigoru Avare Nakai, Kertenkeleadamlar arasında yaşayan bir efsanedir. Büyük Felaket sırasında memleketi Tlanxla’nın yok edilmesinden bu yana Lustria cangıllarını boydan boya dolaşan Avare Nakai, Büyük Plan onu nereye sürüklerse oraya gitmektedir.

Şimdilerde Lustria da bir kez daha gaspçıların tehdidi altında. Nakai, Kutsal Kroxigorları örgütleyecek ve Dread Saurianlarını sonsuz uykularından uyandıracak. Çünkü Kadimler bunu istiyor!

Markus Wulfhart kim?

Markus Wulfhart, Lustria’da İmparatorluğun menfaatlerini gözetmeye devam ettikçe İmparator’un gözündeki itibarını da artırır. Bunun sonucunda, günden güne gelişmekte olan İmparatorluk birimlerinden geniş bir yelpazeyi kendi seferine katar. Yeni bölgeler ele geçirildikçe bina seçenekleri de çeşitlenir. Girdabın Gözü seferinde Markus, en sonunda Cangılın Ruhu Avare Nakai ile bizzat karşı karşıya gelecek ve Lustria cangıllarının kime ait olduğunun hesabı görülecek.

Nakai kim?

Nakai’nin fraksiyonu olan Cangılın Ruhu, Güruh mekaniklerine benzersiz çeşitlilikler sunar. Fraksiyonundaki her ordu, Kamp vaziyetine geçildiği zaman tıpkı sıradan bir yerleşim yerindeki gibi kendi yerleşim yeri altyapısını geliştirebilir. Güruh oradan ayrıldığında bile bu altyapı yerinde kalır ve ilerideki Kamp vaziyetleri için geliştirilmeye devam edebilir. Eğer güruhlardan biri muharebede yenilirse, orduyla birlikte tüm altyapısını kaybeder.

Ek olarak Gor-rok kim?

Gor-Rok ya da bilinen adıyla Büyük Beyaz Kertenkele, eski kurtlardan olduğu vücudundaki yaralardan bile anlaşılan bir Saurus Savaşçısıdır. Mukaddes Lord Kroak’ın yanında savaşan Gor-Rok, Kertenkeleadamlar için oluşturduğu sağlam merkezi muharebe hattıyla Itza’nın düşmanlarını perişan etmektedir.

Itza fraksiyonunu aynı ismi taşıyan kutsal Tapınak Şehrinden yöneten Gor-Rok, Büyük Plan’ın izlendiğinden ve Lustria’nın gaspçılardan temizlendiğinden emin olmak için Lord Kroak ile omuz omuza savaşmaktadır. Güçlü bir savunma savaşçısı olan Gor-Rok, kendisine aralarında Mükemmel Enerji, Fiziksel Direnç, Dehşet ve Tazelenmenin yer aldığı çeşitli bonuslar sunan bir dizi eşsiz yeteneğe sahiptir.

DLC’nin Steam linki:
https://store.steampowered.com/app/1074320

9
3. bölüm geldi.
10
Bazı yerlerde türkçe karakterleri desteklemiyor. Değişik işaretler çıkıyor.

Evet doğru çeviri yapıldıktan sonra kontrol aşamasını pek yapamadım. O yüzden desteklenmeyen karakterlerin olduğu yerlerde işaret çıkıyor. Oynamaya engel değildir. Vakit buldukça güncelleyeceğim.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10