Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Total War: Attila / Ynt: Total War Attila Performans Sorunu
« Son İleti Gönderen: * Halife * Dün, 12:49:21 »
oyun bozuk zaten  uzgun*
2
Total War: Attila / Ynt: Total War Attila Performans Sorunu
« Son İleti Gönderen: psycable 02 Temmuz 2020, 20:24:31 »
Oyunlarda ayarsızlık. Etw 60 fps hayatta denkletmez, ntw effects modu var, grafikleri benzetiyor, ntw gibi 60 fps veriyor sabit. 3K'da alfığın fps attilada olmaz filan. Genel bi problem işte.
3
Total War: Attila / Ynt: Total War Attila Performans Sorunu
« Son İleti Gönderen: oyunlukterfici 02 Temmuz 2020, 20:13:23 »
Düşük derken kaç FPS?
4
Teknoloji ve Teknik Servis / Ynt: Bilgisayarda dosyaların yedeklendiği yer
« Son İleti Gönderen: psycable 30 Haziran 2020, 13:59:15 »
Geri dönüşümden de silinmiş bir dosyanın bilgisayar hafızasında tutulma ihtimali yok, ancak defraggler gibi uygulamalar vasıtası ise o dosyanın hafızada bıraktığı ize göre aynı dosyayı yazdırman mümkün. Tabii üstüne başka dosya yazılmış ise dosyayı bulamaman hatta bulup eksik bulman mümkün daha mümkün.
5
Total War: Attila / Total War Attila Performans Sorunu
« Son İleti Gönderen: exuperycz 29 Haziran 2020, 20:41:29 »
Arkadaşlar merhabalar,

Sistemim:
AMD Ryzen 5 2600x
MSI Geforce GTX 1660ti 6GB OC
CORSHAIR Vengeance 8 GBx2 RAM
MSI B450 Gaming Plus X anakart.

Total War: Attila oyununda yüksek ayarlarda ya da geforce experience ile optimize edilmiş ayarlarda düşük fps alıyorum. Donanımsal açıdan bir sorun yok bilgisayarda Oyunun performansını nasıl artırabilirim ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
6
Total War: Warhammer I & II / Ynt: Total Warwarhammer2
« Son İleti Gönderen: * Halife * 29 Haziran 2020, 20:18:35 »
Ahmet https://www.youtube.com/user/YabguNizamPasha/search?query=warhammer burada bir sürü video/seri var faydalanabilirsin.

Eğitimli kolay modda başlamak da bir seçenek.
7
Total War: Warhammer I & II / Total Warwarhammer2
« Son İleti Gönderen: Ahmet5555 29 Haziran 2020, 19:34:17 »
Bu oyunu oynayabilenler bana bi anlatabilir mi nası gelişip güçlenebilirim. Hangi ırkla oynarsam oynayayım kaybediyorum. Lokhir zalimyüreği seçtim. İlk iki tur her şey yolundaydı. Yeni bir şehir aldım. Ama normal işgal ettim çünkü sonra asayiş çok düşüyor. İşgal ettiğim şehirde skaven yozlaşması varmış. Asayiş bir türlü düzelmiyor. İki turda bir fareler isyan çıkarıyor. Şehri kaybetmemek için orduyu şehrin yanından ayırmadım. Çünkü şehirde parşömen üretiliyor ayin için.
Yeni bir tane ordu bastım. Ama ekonomi hemen eksiyi gösterdi. Ben de gittim o orduyla boş şehirleri kolonize etmeye çalıştım. İki üç tür sonra canavaradam akınları geliyor diye haber çıktı. O yetmedi düzenbaz orduları çıktı. Sonra da Kara okyanusun tiranlari savaş açtı. Asker basamıyorum para yok. Orduyu azaltıyorum, komutanların sadakati düşüp isyan ediyor. Diğer uluslarla ticaret yapim diyorum kimse yanaşmıyor. Herkes nefret ediyor.
Nası oynayacağım ben bu oyunu bana yardım edin.
8
Rome: Total War / barbarian invasion türkçe yama varmı
« Son İleti Gönderen: samm 29 Haziran 2020, 15:28:37 »
merhaba arkadaşlar nostaljı olarak tekrar oynayacam pandemi süresicinde evde sıkılıyorum barbarian invasion türkçe yama dosyası olan varmı elinde yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler
9
10. bölüm geldi.
10
Total War Shogun 2'nin DLC'si Rise of the Samurai'a başladık. Minamoto ailesi ile birlikte samuray öğretisi de yükseliyor. Japonya için çok tantananın olmadığı, sükunetin üstün geldiği Heian dönemi sona eriyor. Taira çok ileri gitti, Minamoto no Yoritomo son sözü söyleyecek. Fujiwara'lar eski günlerini mumla arayacak. Japonya'ya huzuru biz getireceğiz.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10