Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Devam edecek olmasına çok sevindim. Takipteyim.
2
Ben sadece senin gibiyim Sana katılıyorum Ben senin gibi hissediyorum
3
Total War: Rome 2 / Ynt: Gelirin düşmanı YOZLAŞMA
« Son İleti Gönderen: Marionut Bugün, 07:06:34 »
Bu düşmanı nasıl yenebileceğimizi bilmek istiyorum.
4
Ben size mod önerisi de yapacağım Warhammer 1 ve 2 için, daha çok zevk alacaksınız.
5
Bende bugün okumaya başladım. Çok keyifli geldi. Zevkle okudum teşekkürler  tbr*
6
ben de bekliyorum devamını  tbr*
7
Total War: Rome 2 / Ynt: Oyun Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!
« Son İleti Gönderen: psycable Dün, 20:26:33 »
Hafif süvarilerim sapancılardan dayak yiyor. Ben böyle bir şey görmedim. M2TW, S2TW lerde kılıç ok kullandı askerler ama herkes yerli yerinde ölüyordu. Custom battle yaparak neler neler deniyorum olmuyor. 5 birim süvari ile düşman hoplitine sağli sollu önlü arkasi senkronize charge yapıyorum 3 kere hem de. Adamda tık yok. Levy freeman a arkasını dönen thorax kılıççıları yarı birliğini tek charge da kaybediyor. Oynayamıyorum, olmuyor.
8
Total War: Rome 2 / Ynt: Oyun Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!
« Son İleti Gönderen: ustawot Dün, 20:06:33 »
Rome 2 savaş dinamikleri şu an benim de kafa yorduğum bir konu. Ordu bileşimi, birimlerin muharebe öncesi yerleşimi, ordu düzeninin düşmanın hareketine göre şekillendirilmesi, bunun için doğru tuş takımlarının kullanılması, birimlerin sahip olduğu özelliklerin zamanında aktif edilmesi, moralli bir ordu ve kendine özgü bir taktik planının uygulanması gibi başlıklara hakim olmayı gerektiriyor. Tespitine katılıyorum keşfettikçe paylaşmayı düşünüyorum.
9
Ustawot bence şöyle görmek lazım. Tarih temalı totalwar serileri zaten gözümüzün bebeği.

Warhammer 2 ise bunların yanına ekstra bir güzellik. Yani mutlaka tecrübe etmek gerekiyor diye düşünüyorum. Biri elma, diğeri karpuz ikisinin de tadı ayrı. Warhammer 2 çok güzel fakat şunu mutlaka hatırlatayım. Warhammer 1 de yoksa zevk yarım kalabilir. Münkünse hem 1 hem 2 yi içeren bundle satın alın eğer düşünürseniz.

Çünkü warhammer 1 ve 2 yüklü olunca asıl büyük campaing açılıyor. Benim sevdiğim o campaing oldu. Warhammer 2 nin kendi campaingde çok güzel ama mutlaka 1 ide edinin ki büyük imparatorluk campaingini oynayabilesiniz.

Beğenmediğim şimdilik bir yanı var; törenler geçiştirilmiştir. Halbuki törenler daha güzel işlenebilirdi. Yinede çok etkili bir konu değil. Aceleye gelmiş fakat tören mevzusu o belli ediyor kendini.Burada da hak veriyorum çünkü inanılmaz boyutta bir içerik hazırlamışlar. Törenlere içerik yetişmemiş muhtemelen :))
10
Merak saldım şimdi. Oysa Three Kingdoms çıkana kadar önce Shogun2 sonra Rome2 ile TW a giriş yapıp ardından Thrones of Britannia ile form yakalamak düşüncesindeydim. Shogun2 savaşları bir başka kaldı aklımda ama Rome2 oynamaktan alamıyorum kendimi. Warhammera bulaşmayı düşünmüyordum ama fikrim her an değişebilir doğrusu.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10