Konu: Yama 1.5.0 Arcade Beta Başladı  (Okunma sayısı 1149 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Easterling

  • Level 14
  • İleti: 6249
  • Evrenin gözünde sen nesin ki ?
Yama 1.5.0 Arcade Beta Başladı
« : 08 Haziran 2012, 19:28:16 »
Yama 1.5.0 Beta yeni Battle.net deneyimi: Arcade'i takdim ediyor. Arcade favori custom oyunlarınızı --ve yeni favorileri keşfetmek için de-- bulmak ve oynamak için türe, yıldız oranına, çıkış tarihine ve daha birçok kategori arama seçeneği ile oyunları bulmak için heyecan verici yeni yollar öneriyor. İlgilendiğiniz oyunu bulduktan sonra, oyuna dalmadan önce yeni oyun bilgi sayfası bilmeniz gereken tüm bilgiyi sağlayacak; açıklamalar, ekran resimleri, talimatlar, yama notları, eğitici bilgiler hemde yıldız oranları ve emsal oyuncularınızdan sağlanan eleştiriler. Açık Oyunlar listesi, oyuncu beklenen oyunları göstererek bekleme sürelerini azaltmakta yardımcı olacak.

Ayrıca yama 1.5.0 indirme yapmak, yükleme yapmak ve yama yapma sürelerini daha önce olmadığı kadar kısaltan yeni stream başlatıcısını ve bunun yanında inanılmaz görkemli editör değişiklikleri ve gelişmelerini  takdim ediyor.

Beta'ya giriş yaptığınızda, kullanılabilir Arcade oyunlarını bulacaksınız, çünkü çalışkan StarCraft II "özel oyun topluluğu" daha şimdiden işlerinde çok çalışmaya, eserlerini ilan etmeye ve güzelleştirmeye başladılar.

Şimdi Arcade Beta'yı oynamak, oy vermek ve onların katkılarını eleştirmek için sizin sıranız. Yeni Beta testine erişmek için sadece Battle.net hesap yönetim sayfasını ziyaret edin ve oyun hesapları bölümünde bulabileceğiniz Arcade (1.5) Beta yı yükleyin. Sizin geridönüşünüz beta sürecinin önemli bir parçasıdır, bu yüzden biraz oyun oynadıktan sonra, onlara oy verin ve bir veya iki eleştiri yazın, lütfen Arcade Beta General Discussion gibi yetkili forumlarda görüşlerinizi paylaşın veya Arcade Beta Bug Report forumunda keşfettiğiniz hataları rapor edin.

Arcade Beta yama notlarını okumak için Battle.net forumlarını ziyaret edin.

Lütfen dikkat: Beta yüklemesi tüm oyuncular için geçerli olsa da, Patch 1.5.0 Arcade Beta sadece aşağıdaki istemci dillerde mevcut olacak: İngilizce, Almanca, Fransızca ve Korece. Son yama sürümü her zamanki gibi tüm dillerde mevcut olacak.

Yüklemek için hesabınıza "Battle.net" bağlanıp linki tıklayınız.
https://eu.battle.net/account/management/sc2/dashboard-arcade-beta.html

Çeviri: unbreakable1985
Haber Kaynağı: http://us.battle.net/sc2/en/blog/6176111/The_Patch_150_Arcade_Beta_Has_Begun-6_1_2012#blog

starcraftturkiye.com