Konu: BFME 2 Special Extended Edition  (Okunma sayısı 4907 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Faramir

  • Bölüm Sorumlusu
  • *
  • İleti: 3320
  • ???? ?????, ???? ???????, ???? ?????
    • Ege Tanıl Blogspot
BFME 2 Special Extended Edition
« : 18 Ocak 2014, 01:28:22 »
FME 2 için hazırlanmış bir mod 1.06 patch'de çalışıyor.BFME 2 oynanabilir kılan tek mod(bence).

Getirileri(kısaca bahsedicem):Her ırka yeni herolar eklenmiş,yeni binalar,yeni savaşçılar(elflere atlı birimer),goblinlere sur eklenmiş ve daha onlarca yenilik.Yalnız modun tek kötü yanı oyunun aşırı derecede pahalılaşması.Yeni bir ana bina kurmak 25.000'cik :D.Bu olayı oyunun daha uzun sürmesi için yapmışlar zannedersem.

Kurulum:
--İndirdiğiniz rarlı dosyayı masaüstüne açın.
--Bir klasör açın(herhangi bir klaör olabilir).Araçlar>Klasöür seçenekleri>Görünüm sekmesine tıklayın.Gizli dosya ve klasörleri göster butonunu işaretleyip kaydedin.
--Masaüstüne açtığımız rarlı dosyadan çıkan 'See.big' dosyasını kopyala\yapıştır yöntemiyle şu dizine atmak( "C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\My Battle for Middle-earth[tm] II Files")
--Sonraki işlem masaüstüne çıkardığımız .rar lı klasörün içindeki BFME2- Special Extended Edition dosyasına sağ tıkalayıp Özellikler diyoruz ve üstteki kısayol sekmesine tıklıyoruz.
Altta 'Hedef' ve 'Başlama yeri' adlı iki adet yer var.
'Hedef' yazan yerin karşısına:oyunun yüklü olduğu yeri ve lotrbfme2.exe yi yazıyor tırnak işaretini kapadıktan sonra bir boşluk bırakarak -mod SEE.big yazıyoruz( "D:\Program Files\Electronic Arts\The Battle for Middle-earth (tm) II\lotrbfme2.exe" -mod SEE.big.).
'Başlama yeri' yazan yerin karşısına da:sadece BFME 2 klasörünün ismini yazıyoruz("D:\Program Files\Electronic Arts\The Battle for Middle-earth (tm) II").

Kurulum bitti.Masaüstüne kopyaladığımız BFME2- Special Extended Edition bir yüzük simgesine dönüşecek(eğer dönüşmezse birşeyleri yanlış yapmışsınızdır).

Not:Oyunu Daemon Toolsla oynayanlar s4hide programını çalıştırmak zorundadır yoksa oyuna giremezler. Ayrıca oyunu mod suz oynamak isterseniz normal oyun simgesinden girmeniz yeterli olacaktır.

Link:http://lordoftherings.filefront.com/file/BFME2_Special_Extended_Edition;84381

Kaynak=The White Tree
Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc