Total War Türkiye Ortak Çalışma Alanı > Anketler

Yeni Tarih Temalı Total War'un İçeriğini Tahmin Ediyoruz (Ödüllü)

(1/8) > >>

* Halife *:

1- Ankete sadece üyeler oy atabiliyor.
2-"Ödül nedir?" Mesajımın sonuna bakın.

Değerli Total War'cular, sizin düşünceniz nedir? Bu zamana kadar hiç denenmemiş bir tarih aralığını işleyeceğiz dediler. Çıkan oyunların dışında kalan tarih aralıklarına göre yukarıda bazı maddeler yazdım. Ne diyorsunuz?

Eğer maddelerde olmayan bir öneriniz varsa lütfen yorumlarınızla belirtin.

Not: Dikkat ederseniz Anadolu'daki bir oyuncunun açısından baktım. Şüphesiz yazdığım maddelerin adları değişebilir ama tarih aynı kalacaktır. Mesela Avrupa'daki biri Raşid Halifeler dönemi yerine Bizans'ın gerileme devri falan diyebilir. Mevzu maddelerin adları değil. İşaret ettiği tarihi aralıklar.

Ben ETW -> NTW -> TWV diyorum peki TWV ne? Total War Victoria. Modern anlamda sömürgeciliğin had safhaya ulaştığı, Britanya İmparatorluğu'nun dünyanın %25'ini elinde tuttuğu bir dönemden bahsediyoruz.

Oylarınızı ve yorumlarınızı alalım :)

DOĞRU BİLENE ŞİMDİDEN DUYURULMAMIŞ OLAN YENİ TARİH TEMALI TOTAL WAR HEDİYE EDECEĞİZ. HANGİ ŞIKKI SEÇTİĞİNİ DÜZGÜNCE İZAH EDEN YA DA "ŞIKLARDA BU YOK BENCE ŞU DİYEREK" YAZDIKLARI İLE DOĞRUYU İŞARET EDİP TAHMİNİ GERÇEK ÇIKANLAR ARASINDAN 1 KİŞİYE YENİ OYUNU HEDİYE EDECEĞİZ!

Delibalta:
Victoria dönemi.Diğer şıklardan en olası ve mantıklı olanı bu.Gönül ister ki bi Kanuni dönemi olsun ancak olmayacağını hepimiz biliyoruz.İngiliz firmasının Victoria çağını konu alan oyun yapma ihtimali daha yüksek bence.

abbasbaba:
duygusal olarak kanuni dönemi dedim ama bencede victoria dönemi olacak

kursat59:
Bence 1840-1918 arası bi oyun çıkacak.Hem viktorya dönemi hemde 1. dünya savaşı nın souna kadar sürecek.

Kuznetskow:
 2.dünya savaşı diyerek hakkımı kullanıyorum.Eğer yapılmışsa gerçekten muazzam olur.Hazır Warhammer da uçan cisimlerin çizimlerinden efektlerine kadar yapabilmişken havada bi messerschimidt görmek fena olmazdı.

Bu arada yeni katıldım aranıza şimdiden merhaba :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git