Konu: Total War Attila için 2018 Mart sonunda 2 efsane MOD yayınlandı  (Okunma sayısı 1828 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SadeceStrateji

  • Level 7
  • İleti: 269
  • TW çömezi - ustawot
Bunlar;

Medieval Kingdoms Total War (Attila Version) 1212 AD ve

Rise of Mordor Open Alpha v0.1.

"Rise of Mordor" ilk kez yayınlandı ve sanırım sadece multiplayer oynanabiliyor.

"Medieval Kingdoms Total War (Attila Version)" ise halen geliştiriliyor ve son güncellemesi paylaşıldı. Daha kapsamlı ve bu mod ile de sadece özel savaşlar yapılabiliyor. Önceki sürümü Selçuklular ile ilgili olarak mod sayfasında paylaşılmıştı ve benimde burdan haberim olmuştu. Bu Medieval Kingdoms Total War 1212 AD modu bir çok güncelleme ile çok daha geliştirilmiş. YT gameplay paylaşımlarından izlediğim kadarıyla  ve efsane bir hal almış. MOD geliştiricilerinin arasında iki Türk arkadaş da varmış bunu duyduğuma çok sevindim.

Şahsen aranızda yeni bir TW çömeziyim diyebilirim. Bu forumu zaten bir süredir takip ediyordum ve üye olmaya karar verdim. Bu yeni olan mod paylaşımları TW Attila cıları ve bu mod paylaşım sayfasını coşturur diye düşünüyorum. TW Attila sanırım çok daha uzun yıllar oynanacaktır.

Aranızda yeni olduğumu söylemiştim ve TW serisine TW Attila dan başlamak istiyorum. Medieval Kingdoms Total War (Attila Version) 1212 AD modu ile ilgili bir başlık açılarak içeriği ve kurulumu hakkında bilgiler verilirse tüm TW Attila cılar ve özellikle yeni başlayan oyuncular için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Güncelleme; Modun kurulumu çok kolay olmasına karşın ben sefer haritasında oynamayı düşündüğüm için düzgün kuramadığımı sanmıştım. Oysaki tüm özel birimler ve Selçuklu askerleri özel savaş bölümünde savaşmayı bekliyor.« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 15:18:16 Gönderen: ustawot »
Eski nick: ustawot


Çevrimdışı mehmetozan

  • Yönetici
  • *
  • İleti: 4575
Rise of Mordor yayınlanmış evet ama oyuncuları daha fazla bekletmemek adına şimdiye kadar ne yapıldıysa o yayınlanmış..
Şöyle örnek vereyim: 19 devletten yalnızca 2'si tam olarak bitirilmiş. Ama tabii bir çok yenilik şimdiden mevcut..
Dediğin gibi yıllardır beklediğimiz iyi modlar sonunda çıkmaya başladı..
Ben Attila'yı pek oynamadım fakat ileriki zamanlarda biraz zaman geçireceğiz gibi :)
En kısa zamanda mod konusunu açarım fakat benden önce birisi konuyu açabilirse daha iyi olabilir..

Çevrimdışı SadeceStrateji

  • Level 7
  • İleti: 269
  • TW çömezi - ustawot
Medieval Kingdoms Total War (Attila Version) 1212 AD modunu kabaca Medieval 3 ün Attila içerisinde sunulmuş hali diyebiliriz. Selçuklular dışında birçok ortaçağ uygarlıklarını içeren çok kapsamlı bir mod olsa da henüz SEFER haritasında oynanamıyor ama efsanevi özel savaşlar yapılabilir.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 15:13:08 Gönderen: ustawot »
Eski nick: ustawot