Konu: 2. YNP Total War Attila Multiplayer Turnuvası  (Okunma sayısı 801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 13560
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
2. YNP Total War Attila Multiplayer Turnuvası
« : 14 Eylül 2019, 14:40:05 »


YNP olarak dördüncü Total War turnuvamızı duyuruyorum. Ey yiğitler, ikinci kez Total War Attila’da çarpışacaksınız!


 
Kazasız, belasız, toplamda 3 turnuvayı geride bıraktık. 3 yayın içerisinde soluksuz eğlendik. Şimdi sıra dördüncü turnuvada! İkinci defa Total War Attila üzerinden turnuva gerçekleştiriyoruz. Yani başlıktaki gibi 2. Total War Attila e-spor müsabakamızı organize ediyoruz! Total War Attila dönemi bir bakıma “kaos” kelimesi ile tanımlanabilir. Kavimler birbirleriyle çok çetin mücadelelere girişiyor, bakalım multiplayer müsabakamız da aynı havayı verebilecek mi. Aşağıdaki yazılanları düzenli, sakin, pür dikkat okuyun ve başvurunuzu hızlıca yapın.

Bu sefer meydan değil, gayet zor bir seçim yaparak, sizlere kuşatma savaşı izleteceğiz. Yiğitleri zorlu mücadeleler bekliyor. Hem kuşatan hem savunan taraf olacaklar sırayla. Kurallar aşağıda! Günlerce düşündüm, günlerce istişare ettim, günlerce test ettim. Savunan ve saldıran tarafın yenebileceği taktikleri ortaya çıkardım. Ve nihayetinde kuralları belirledim.

Katılmasanız dahi lütfen turnuvamızı oyuncu arkadaşlarınıza iletin, bu eğlenceye, bu heyecana belki katılmak isterler, hiç olmadı izleyici olarak bizle birlikte olurlarsa mutluluk duyarız.

Tüm bilgiler:
https://yabgunizampasha.com/2-total-war-attila-ynp-multiplayer-turnuvasina-katilin.html