Konu: Strat Clut ile Total War Saga: Thrones of Britannia  (Okunma sayısı 7296 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13669
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Strat Clut ile Total War Saga: Thrones of Britannia
« : 21 Aralık 2018, 14:30:51 »
1

İlk bölüm uzun, zira rehber tadında bir giriş oldu + yeni yama ile gelenler keşfedilmeye çalışıldı. Sonraki bölümleri bu kadar uzun tutmam  yardir*


Total War Saga: Thrones of Britannia oynamaya başladım. Aslında oynuyordum zaten ancak modlar ve yamalar arka arkaya gelince bırakmış ve stabil halinde devam ederim demiştim.

Son gelen yama ile oyun çok daha iyi bir hale büründü ancak radikal değişimlerini hala tasvip etmediğimi söyleyebilirim.

Galler dışında Britanya'nın kuzey kısımlarında bulunan tek Galli kültüre sahip krallık Strat Clut ile yeni bir campaign'e başladım. Oyunu bilmeyenler, öğrenmek isteyenler ya da serinin takipçisi olup henüz Thrones of Britannia edinmemiş olanlar bu videoyu izleyebilirler.

Giriş rehber tadında olduğu için Total War dinamiklerine aşina olanlar atlayarak izleyebilirler.

2

Total War Saga Thrones of Britannia cephesinde Strat Clut ile ikinci bölümümüzün yayınını gerçekleştirdik. Bu bölümde kendi krallığımın ana eyaletinde istikrarı sağladığımı ve fazladan bir eyaleti ele geçirmemi izleyeceksiniz. Sadece oyun değil, hoş sohbet + tarihi bilgiler de mevcut.


3

Kuzey'in yetim ve öksüz çocuğu Strat Clut, tek başına varlık mücadelesi sergiliyor. Son atılımlar ile Britanya'nın Kuzey ve Güney'i arasında set çekerek, adadaki varlık mücadelesinde biz de VARIZ diyoruz. İyi seyirler.


4

Kuzey'in yetim ve öksüz çocuğu Strat Clut ile başladığımız mücadele devam ediyor. İstikrarı nispeten yakalamıştık, şimdi büyüyoruz.

Bu bölümde çok ilginç bir şey oldu. Küçük bir krallık, Circenn'e savaş açacaklarını ve benim de onlara katılmam gerektiğini söyledi, bu kalleşliği kabul etmeyince çarşı bakın nasıl karıştı... İyi seyirler.


5

Huzurlu bir o kadar ölümcül mücadelemiz Britanya'da devam ediyor. Total War Saga: Thrones of Britannia içerisinde Kuzey'deki tek Galler kökenli topluluk olan Strat Clut ile esiyoruz adeta. Kuzey'de özellikle Adalar'da varlık gösteren Vikingler'in farklı topluluklarını bölgeden def ettim. Güneyde de küçük genişlemeler ile günümüz İskoçya bölgesinin tek hakimi olduğumu kağıt üstünde değil ama alenen belli ettiğimi düşünüyorum.


6

Total War Saga: Thrones of Britannia ile Britanya'daki güç mücadelesinde Strat Clut olarak varlığımızı sürdürüyoruz. Şimdi çok daha zorlu bir rakiple karşı karşıyayız, Vikingler bize karşı birleşti! Kuzey'de sağlanan istikrar sonrası büyük stratejiler yaparak İrlanda'ya çıkmaya karar verdi Büyük Run. Ancak beklenmedik gelişmeler üzere sürdürdüğü görevini oğluna devretti.


7

Total War Saga Thrones of Britannia oyunumun Strat Clut'ın 7. bölümünü  bölümünü izliyorsunuz. Ölen Efsanevi Kral Run'ın oğlu yeni kral vasiyeti yerine getiriyor. Kuzey İrlanda fethediliyor.

Kameralı yayınlarımız başladı. Bundan sonra çoğu zaman beni göreceksiniz. Sizlerin vesilesi ile, izleyen, abone olan, destek olan, sizlerin vesilesiyle bu aile daha da büyüyecek.


8

Strat Clut ile İrlanda'da koloni kuran, burayı mesken belleyen Vikingli istilacıları bezdirmeye, sindirmeye devam ediyoruz. Run, eski kralımızın vasiyetini yerine getiriyoruz. İrlanda'nın tamamını almaya az kaldı. İlerleyen birkaç yıl içerisinde buranın tek hakimi olacağız. Sonra tüm Britanya'nın!

İyi seyirler.9

Efsanevi Kral Run'ın oğlu yeni kral vasiyeti yerine getiriyor. Kuzey İrlanda fethedildi, şimdi içlere doğru ilerliyoruz. Güzel gelişmeler söz konusu. İstilacı Vikingler ile İrlanda'daki kolonici Vikingler birbirine girdi. Bu durum fetihlerimizi kolaylaştırdı. Şimdiden İrlanda sonrasını düşünmeye başladık.10

Kuzey İrlanda fethedildi, orta kesimler de tamam. Sıra geldi güney kıyılarına. Başarılı ve eğlenceli savaşların olduğu video huzurlarınızda. Sevinmeyelim erkenden zira kolonici vikinglerden sonra istilacıları ile karşılaşmaya başlayacağız..

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2020, 06:27:10 Gönderen: * Halife * »

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13669
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Ynt: Strat Clut ile Total War Saga: Thrones of Britannia
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2020, 06:27:22 »
10. bölüm geldi.