Konu: Total War Thrones of Britannia Güzelleşiyor - Bağlılık Güncellemesi  (Okunma sayısı 1607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 13588
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Total War Three Kingdoms çıktığından beri garip kalmıştı, az önce yapılan duyuru ile yeni yamanın içeriği beta olarak başladı. Peki yeni güncelleme ile neler geliyor oyuna?

Ben sizler için indirdim, test ettim, bu arada Türkçe dil desteği olmadığı için önermiyorum, bazı metinler çıkmıyor, bu tam sürümde halledilecektir. Neyse devam edelim.

Oyunun mikro yönetim detayları artmış, yenilikler söz konusu yani. Var olan detaylar sadeleştirilmiş ve daha kullanılabilir bir hal almış. Devlet yönetimi ekranı, arsalar ve çeşitliliği vs. gerçekten güzel dokunuşlar söz konusu.

Şimdi önemli gördüğüm yamaya ait bazı detayları maddeleyeceğim, ancak liste çok uzun bilginize, iyi bir geliştirme yaması yolda buna emin olun. Tam sürüm çıktığında bir de kan paketi ortaya atarlar oh mis.

Attila'daki din ve Rome 2'deki kültür içeriğini Thrones of Britannia'ya getiriyorlar.
Bağlılık adı üzerinde oyundaki kültürler, dinler gibi dinamiklere göre bağlılık buff-debuff'ları oyunda kendini hissettirecek.
Farklı din ve kültürlerdeki topluluklar, başka yerleri fethettiğinde önlerine bu bağlılık dinamiği çıkacak.
Din değiştirme konusu da artık söz konusu. Seçimlere göre elbette farklı sonuçlarla uğraşıyor olacağız.
Bağlılığı güvence altına alma için seçenekler var, ziyafet verme falan.
Arsa türleri değişmiş. Artık 3 kategoride bu sistem varlık gösteriyor olacak. Asil arazisi, dini bölge vs. gibi.
Yeni binalar ve bina zincirleri göreceğiz.
Oyuna zümreler ekleniyor, zümreden kastım çifçiler falan gibi. Bunların yine buff-debuff'ları oyunanışı etkileyecek şekilde ayarlanmış.
Politika ekranında değişimler var, eklemeler ve yenilikler var.

Ekran görüntüleri aldım

Sürüsüne bereket bug düzeltmesi, denge için oynanan değerler gibi bir hayli uzun detaylar da verilen yama notları arasında görünebiliyor.

Özet geçildiğinde durum bu, ben memnun kaldım, zaten var olan sığ hali ile de oynanacak bir oyun idi ama KAN DLC'sini bekliyordum, böyle bir gelişmenin araya girmesi beni sevindirdi. Çalışın CA, aslanlarım benim.

Yamaların oyunculara açık şekilde test edilmesi de süper gelişme, oyuncuları dinleyerek hareket etme konusunda istekli olduklarını görüyoruz. Onlar açısından da iyi, win win.

Çevrimdışı psycable

  • Level 5
  • İleti: 99
Bu oyunun istek listesinden sepete gitme vakti geliyor.
Totıl woo