Total War Türkiye

Total War Eras => Total War: Warhammer I & II => Total War: Warhammer I & II Hikayeleri => Konuyu başlatan: * Halife * - 30 Ağustos 2019, 17:12:48

Başlık: Orion Öç İçin Yeniden Doğuyor - Total War Warhammer Oynuyoruz - SONLANDI
Gönderen: * Halife * - 30 Ağustos 2019, 17:12:48
Ben, Orion, Athel Loren'i kirletmeye, onu kullanmaya ve yozlaştırmaya çalışanlardan öç almak için yeniden doğdum. Tehditlere kimin geldiğini hatırlattıktan sonra Asırlar Meşesi'nin gölgesinde tüm Orman Elfleri'ni de bir çatı altında birleştireceğim. Bundan sonra kimse bize ve ormanımıza el değdirmeye cüret edemeyecek. Eski Dünya, kardeşlerimizin Yeni Dünya'ya hükmettiği gibi bizim olacak. Irkımız Eski Dünya'nın da tek hakimi olacak!

Evet, yeni bir seriye başladım, Total War Warhammer I'de Wood Elves olarak bilinen Orman Elfleri ile yeni bir mücadele sergiliyorum. Bu seriye de diğerlerine gösterdiğiniz gibi ilgi göstermenizi rica ediyorum, zira eğleniyoruz, mahrum kalmayın. İyi seyirler.

Orion hakkında bilgi:

Spoiler
[close]
Orman Elfleri hakkında bilgi:

Spoiler
[close]


Ben, Orion, Athel Loren'e el uzatanların elini kırıyorum. Bizden olsun olmasın asla ayrımcılık yok, her kim bu yuvaya el uzatırsa kırılır. Aynı oranda ihanete karşı da mücadele ediyorum. Başını Angrund Klanı'nın çektiği cüceler ordularımızı Batı'ya sürdüğümüz esnada, beklemediğimiz bir anda sırtımızdan hançerlediler. Athel Loren'in gazabı onların üzerine de çökecek! Ungrim Ironfist ve Thorgrim Grudgebearer, kellelerinize iyi bakın, az kaldı, ben geliyorum.


Cüceler ve İmparatorluk derken bir de başımıza hortlaklar çıktı. Yerin altı da üstü de bizim için kutsal. Bu hortlaklar diğerlerinden farklı. Yer altını da üstünü de kirletiyorlar. Orion için hiç sorun yok, alınacak daha çok diyet var. İnsanlar, cüceler ve vampirleri aynı anda hezimete uğratmak, tanımsız bir zevk!


Yeniden istikrara kavuşunca genişlemeye, öç almaya devam ettik. Ancak Kaos belası gelince durumdan faydalanarak çevremizdeki düşmanları da kullanmaya başladık. Akabinde Chaos güçlerine sille üzerine sille indirdik. Bu kudretimiz karşısında diğer diğer Orman Elfleri de bünyemize katılmaya başladı. Geç bile kaldılar, çünkü ben Orion, bu diyarın tek hakimiyim!


Her şey o kadar güzel ilerliyordu, ta ki Archaon, ebediseçilmişin, beni, Orman Elfleri'nin yüce efendisi Orion'ı, inanabiliyor musunuz, beni kandırarak ve aşarak köşeye sıkıştırmasına kadar... Kaos beni alt etti, ancak yeniden dirileceğim ve işte o zaman asıl çöküş başlamış olacak. Şüphesiz Chaos için!


Dirayet ve azim ile önce ormanımızı koruduk sonra hıncımızla yaptığımız püskürtme mücadeleleriyle Eski Dünya'nın geri kalanına da yardım etmiş olduk. Bu iyiliğimizi unutacak aşağılık varlıklar, ama olsun, kitaplar Orion ve yiğitlerinin zaferlerini yazacak. Chaos, Canavaradamlar ya da Norscalılar... Fark etmiyor, isterse Bretonya ve Cüceler de gelebilir. Biz ormanımız Athel Loren'i korumaya ve öç almaya devam edeceğiz!

Başlık: Ynt: Orion Öç İçin Yeniden Doğuyor - Total War Warhammer Oynuyoruz
Gönderen: * Halife * - 08 Eylül 2019, 03:36:46
3. bölüm geldi.
Başlık: Ynt: Orion Öç İçin Yeniden Doğuyor - Total War Warhammer Oynuyoruz
Gönderen: önder57 - 12 Eylül 2019, 18:56:17
SAYENDE TOTAL WAR  BAŞLADIM.BİRİNCİ WARHAMMER OYUNU ALDIM YALNIZ NAMLI ALAYLARI AÇAMADIM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.OYUNDA İNDİRİLEBİLİR İÇERİKLERDE GÖZÜKÜYO AMA  STEAMDA GÖZÜKMÜYO
Başlık: Ynt: Orion Öç İçin Yeniden Doğuyor - Total War Warhammer Oynuyoruz
Gönderen: * Halife * - 13 Eylül 2019, 03:29:30
Namlı alaylar generalinin seviye atlaması lazım öyle hemen basamıyorsun.
Başlık: Ynt: Orion Öç İçin Yeniden Doğuyor - Total War Warhammer Oynuyoruz
Gönderen: önder57 - 14 Eylül 2019, 11:50:44
seviye derken lvl kasdediyosun dimi yaklaşık 20 lvl oldum ama hala gözükmüyo oyun girmeden indirilebilir içeriklerde gözüküyo ama girdinmi steam atıyo ordada total war sitesine atıyo üyede oldum ama olmadı.
Başlık: Ynt: Orion Öç İçin Yeniden Doğuyor - Total War Warhammer Oynuyoruz - SONLANDI
Gönderen: * Halife * - 13 Ekim 2019, 00:25:18
valla bilemedim bir araştırmak lazım yabancı kaynaklara bakalım.

Bu arada son bölümü yayınladım. Seriyi bitirdik, teşekkürler izlediğiniz için.