Konu: Total War SAGA Troy Resmen Açığa Çıktı! İşte İlk Görsel!  (Okunma sayısı 835 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 13652
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Resmen Açığa Çıktı! Total War SAGA Troy Kesin Geliyor!Uzun süredir sizler için hakkında haberler yazıyor videolar çekiyorduk. Total War SAGA Troy bir derginin kapağında belirdi, oyun netleşti!

Total War SAGA serileri geçiş oyunları. Ana oyunlar kadar nam yapmadılar, saatlerce oynanmadılar. Alexander, Fall of the Samurai ve Thrones of Britannia… Şimdi bu üçlüye bir kardeş geliyor. Total War SAGA Troy. Homeros’un İlyada ve Odysseia eserlerinde geçen mücadelelerden biliniyor. Döneme ilgi duyan, AC1092 yöneticilerinden Emekcan ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiye bakarak, izleyerek Troya hakkında bilgi edinebilirsiniz. Homeros’u konuştuk, İlyada’yu konuştuk, dönemin diğer yöneticilerini, antik Helen-Yunan inanışındaki tanrıları ve yaratıklara değindik, hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

Emekcan ile konuşurken yaratıklara ihtimal vermemiştik. Ancak bugün, birkaç saat önce Reddit’e düşen foto çarşıyı karıştırdı. Foto hemen aşağıda.PC Gamer yine bomba patlatıyor. Alışığız, neredeyse Total War oyunlarının çoğu önemli haberleri PC Gamer’da yer alıyor akabinde internete düşüyor.

Burada en dikkat çeken şey, bizim ihtimal vermediğimiz “MONSTERS” EVET. Warhammer’ın ekmeği yenecek gibi gözüküyor. Oyunda 2×2=4, kesinlikle Helen mitlerindeki efsanevi yaratıklar yer alacak. “GODS” ise tanrıları işaret ediyor ki yaratıklar varsa fantezi tanrısal güçler belki de bizzat kendileri oyunda etkin olacaklar, rol alacaklar…

Total War SAGA Troy, bizleri şu ana kadar Total War serilerinin götürdüğü ennnnnn tozlu döneme, kısmen MÖ 14-13. yüzyıllara götürecek. Bu da ayrı bir ilk oluyor. Diğer bir ilk de fantezinin ve tarihin birbirine geçtiği ilk oyun Troy olacak. Biliyorsunuz Warhammer serileri ile Total War’un tarih cephesi fantezi evrenleri konu edinen kardeş bir cepheye sahip olmuştu.

Şahsen merakla bekliyorum, güzel olabilir, umarım Thrones of Britannia’daki hataları yapmazlar. Bundan sonra da can-ı gönülden istiyorum ki bir de The Lord of the Rings, yani Orta Dünya’ya adım atarlar, evi ve arabayı satıp isim hakkı satın alsa SEGA ihya olur 🙂

Kaynak ben :) https://yabgunizampasha.com/resmen-aciga-cikti-total-war-saga-troy-kesin-geliyor.html

Çevrimdışı zafer2813

  • Level 11
  • İleti: 2897
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
Bence çok güzel olacak. Three Kingdoms'u nasıl beklediysem bunu da o heyecanla bekliyorum  tbr*
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...