Konu: KARAKTERLER: Xiahou Yuan - Yetenekler  (Okunma sayısı 767 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13271
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
KARAKTERLER: Xiahou Yuan - Yetenekler
« : 28 Temmuz 2018, 23:27:04 »

Bu tarihi şahsiyet hakkında gerek firmanın gerek gerçek tarihin verdiği bilgiler doğrultusunda bu başlık altında yorumlar yapalım, yeni konu çok gerekmedikçe açmayalım. Sizlerden de bilgiler bekliyoruz.

İlk defa karakter türü "vanguard" olan birini görüyoruz. Bu şekilde Xiahou Yuan'ın öncü kuvvet komutanı olduğunu öğrenmiş oluyoruz.

Loijistik konusunda karakterin başarılı olduğu vurgulanmış. Belki bu buff komutasındaki askerlerin ya da dahil olduğu orduya genel olarak mühimmat fazlası ekliyordur, buradan tam ne işe yaradığı anlaşılamıyor. Ancak lojistik konusunda özel yeteneği olduğu kesin.

Charge yani hücuma kalkma özelliği karakterin dikkatinin dağılmasına sebep oluyor, anladığım bu, daha önce hani RAGE yüzünden kontrolü kaybeden generalleri size izah etmiştim. Aynı böyle bir şey olabilir. Kontrolü kaybeden fil birliklerini, barbarları hatırlayın.

Öncü birlik olduğundan süvari kullanacak olan general özel "finel rush" saldırısı ile sanırım ya çok büyük hasar veriyor ya da düşman moralini yerle bir ediyor. Bu da savaşın gidişatını epey bir etkiliyor.

Şimdi karakterin fotosunun arkasındaki yanan ateş konusu anlaşıldı. Diğer tasarımlar böyle bir konsept yoktu. Flames of the phoenix kısmından açıkçası bir şey anlamadım. Yazılanı anladım da ne tür bir yetisi var anlayamadım, görselden yola çıkarak belki bir RAGE modu vardır diyorum ama emin değilim. Ateş hasarı verecek desem neyle verecek, verse verse kullanacağı yay ile verir, yanan ok ama bu sefer de görsel ne alaka :) neyse bu 4. özellik aşırı muamma, çıkınca göreceğiz. Ekleme Evet, kendisi diğer oyunlarda ok kullanımıyla alakalı içeriklere sahip, kullandığı oklar yanıcı hasar olarak diğerlerine nazaran daha fazla olmalı ki böyle övülmüş.

Unutmadan kendisi de şu ana kadar tanıtılan karakterler gibi Cao Cao'nun kurmaylarından.
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2018, 14:38:31 Gönderen: * Halife * »

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13271
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Ynt: KARAKTERLER: Xiahou Yuan - Oyun ve Tarihi Bilgiler
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2018, 17:34:28 »
Karaktere ait bir gösel yayımlandıBurada karakterlerin gelişim ağacını, şahsi yetisini ve yetenek ağacındaki ilerleme ile elde ettiği yetileriyle hangi tip askerleri olduğunu görebiliyorsunuz.