Konu: KARAKTERLER: Xu Chu - Oyun ve Tarihi Bilgiler  (Okunma sayısı 269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 12934
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
KARAKTERLER: Xu Chu - Oyun ve Tarihi Bilgiler
« : 14 Temmuz 2018, 02:09:46 »

Bu tarihi şahsiyet hakkında gerek firmanın gerek gerçek tarihin verdiği bilgiler doğrultusunda bu başlık altında yorumlar yapalım, yeni konu çok gerekmedikçe açmayalım. Sizlerden de bilgiler bekliyoruz.

Evet bir başka karakter daha kendini gösterdi. Cao Cao'nun generallerinden birisi Xu Chu ve o da champion. Yani üstün niteliklere sahip bir savaşçı.

Karakterin büyük bir topuz taşıdığı vurgulanmış. Devkemik mi diyelim ne diyelim adına. Sağda solda bir fotosu vardı, açıkçası kendisinden büyük orantsızı bir modellemeye sahipti, E3 şovlarından birinde görmüştüm. Umarım el atarlar zira çok abuk gözüküyordu. Neyse özetle dev bir topuz taşıyor karakter.

Bu arkadaşta da bir RAGE modu var. Bu esnada savaşma yetisi artsa da hasar yeme oranı artıyormuş. Yani sinirlenmemesi aslında daha iyi.

Defans yönü güçlüymüş, özellikle bizim alışık olduğumuz çizgi savaş düzeni için ideal bir karakter gibi gözüküyor.

Özel bir saldırısı mevcut kendisinin. Sanırım fantezi modu oynarken bu hero Warhammer lordlarından farksız kareler izlememize vesile olacak. Saldırısı ile yer sallanıyor, saldırıya maruz kalan askerler sağa sola açılıyor. Ben bunu anladım yani :)

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2018, 15:24:17 Gönderen: * Halife * »