Konu: Total War: THREE KINGDOMS - Yellow Turban Rebellion Bilgileri  (Okunma sayısı 625 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13271
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem

Total War: THREE KINGDOMS - Sarı Sarık İsyanı Cenkbeyleri Paketi, oyunun ilk DLC'si şu an fiyatı belli değil, ana oyunu ön siparişle alanlara bedava.

Yepyeni bir alt kültür: Sarı Sarık İsyanı'nı yeniden canlandırın, yozlaşmış Han'a karşı mücadeleyi sürdürün ve Büyük Barış Dönemi'ni getirin
Üç yeni oynanabilir Cenkbeyi; He Yi, Gong Du ve Huang Shao
Üç yeni kahraman sınıfı: Şifacı, Bilgin ve Kıdemli
Arakesit bir toplumun oluşturduğu eşsiz ve çok yönlü bir birim listesi: Unutulmuş ve ezilen kitlelerden oluşan milisler, ortak bir amaç için birleşmiş hoşnutsuz askerler, dini bağnazlar ve eski yetkililer ortak bir dava için birleşiyor.
"Büyük Barışın Üç Kitabı"nı yorumlamaya odaklanan teknolojiye yepyeni bir yaklaşım
Taoizm'in üç erdemine odaklanan yeni karakter yetenekleri: Tutumluluk, Şefkat ve Tevazu
Yeni kahramanlar için uygun yeni silahlar ve zırhlar.

Biz fakir ve ezileniz. Biz avam halkız; çiftçiler ve askerler; Han Hanedanlığı'nın unutulmuş çoğunluğu. İmparator, biz senin halkınız.

Yine de sen imparatorluk sarayında güçsüzleşiyorsun, hadımlar ve asiller, kulağına yalanlar fısıldıyor. Onların istediklerini yapıyorsun. Onların kuklasısın. Açlıktan kıvranırken bile, bizden daha çok vergi alıyorsun ki lüks içinde yaşamaya devam edebilsinler.

Sana karşı çıktığımızda, milyonlarcamızı katlettin. Daha birçok kişi mümessilerin tarafından sadece şüphe üzerine öldürüldü. Bizim için açıktır ki Göğün Emri’ni kaybettin.

Biz fakir ve ezileniz. Ama aynı zamanda da çoğunluğuz. Biz Çin'in bel kemiğiyiz. Sarı sarığı gururla giyeriz. Ve büyük bir değişim getiriyoruz.

Mavi Cennet öldü; Sarı Cennet yakında yükselecek.

Jiazi yılında, Gökler altında refah olacak!

Genel Bakış

Sarı Sarıklar, ruhsal inançlara dayanan avam halkın isyankâr bir hareketi idi. Han Hanedanı'ndaki baskı, açlık ve adaletsizlikten bıkarak, yozlaşmış soylulara karşı ayaklandılar. Bu seferin başlamasından önce, Han hanedanlığının düşüşünü tahmin etmek için Taoist kehaneti kullanan Zhang kardeşlerin liderliğindeki büyük bir Sarı Sarık isyanı Çin'de hızla yayıldı. Ancak bu ilk ayaklanma gaddarca ezildi ve sempatizan olduğundan şüphelenilen milyonlarca sivil acımasızca katledildi. Sefer başladığında, Zhang kardeşler çoktan ölmüş ve sadece üç önemli Sarı Sarık bölgesi kalmıştı. Bu uluslardan biri olarak oynayarak, tarihi değiştirebilir, hareketi yeniden canlandırabilir ve Çin'i adil, erdemli ve dürüst İmparator olarak birleştirebilirsiniz.
Sarı Sarık Ulusları

Sarı Sarıklar inançları, Taoizm ve Şamanist ilkeleri harmanlar ve bu manevi yönler ulus oynayışlarında tekrar eden temayı oluşturur. Özelliklerinin çoğu, üç Taocu alan olan Toprak, İnsan ve Gökler veya Taoizm'in Üç Hazinesi (veya erdemleri) ile ilgilidir: Tutumluluk, Şefkat ve Tevazu.

Bu kavramları yansıtan, oynanabilir Sarı Sarık grupları He Yi (İnsanlar), Gong Du (Toprak) ve Huang Shao (Gökler) karakterleri tarafından yönetilir. Her birinin kendi oyun stili ve eşsiz bonusları vardır.

Sarı Sarık grupları, uyarlanmış Han binaları ve kendi eşsiz yapılarının bir karışımını oluştururlar. Teknoloji ağaçları, her biri üç Taocu bölgeye atıfta bulunan ve Taocu kutsal kitabından mısraları içeren Büyük Barış Kitabı’ndan üç tomara bölünmüştür. Diğer uluslar tarafından kullanılan varsayılan teknoloji ağaçlarından yapısal ve mekanik olarak çok farklıdır.

Oynanabilir Sarı Sarık gruplarının Ulus Rütbeleri, sefer ilerledikçe gelişir. Bunlar aydınlanma yolculuğunu, Büyük Barış'ın başarısını, Göğün Emri’ni yeniden kazanmayı ve dürüst bir İmparatoru atamayı temsil eder. İlerleme, oyuncunun Büyük Barış Kitabı’ndaki mısraları incelemesini, yerleşimlerinde dini yapı inşa etmesini ve kontrolündeki karakterlerin erdemli özelliklerini geliştirmesini gerektirir.

Karakterler

Sarı Sarıklar, uluslarını temsil eden üç oynanabilir kahramana sahiptir. Her birinin kendi oyun stili, benzersiz bina zinciri ve ulus bonusları bulunur:


He Yi, Yu eyaletinden gelen bir Sarı Sarık komutanıdır. Sarı Sarık hareketinin asıl kurucuları gibi, o da bir Şifacıdır ve ortak insanların ıstırabı ile empati kurar. İsyanın amacı uğruna geniş kitleler toplayabilir.

İnsanların alanını temsil eden He Yi, şefkati destekler. Yetenekli Sarı Sarık savaşçılarını ve güçlü cinnetkârları savaşta bir araya getirir ve eşsiz Şifacının Konaklama Yeri bina zincirine erişimi bulunur, bu bina nüfus artışı ve yenilenmesini sağlayarak ilaç satışından küçük bir gelir yaratır.

Gong Du bir kıdemlidir. Aslen Changsha bölgesinde bir haydut lideri olarak, Sun Jian’a karşı isyanında Ou Xing'e yardım etmiştir. O eski bir ordu komutanı ve büyüleyici bir eşkıya benzeridir: Askerleri arasında oldukça sevilir. O, devirdiği tiranların ganimetlerini ele geçirmeye kendini adamıştır.

Toprak alanını temsil eden Gong Du, tutumluluğu destekler. Eski askerleri, muhafızları ve çevrilmiş soyluları savaşta bir araya getirir ve Sarı Sarık ordularını beslemeye yardımcı olan ve bir savaştan sonra taşıyabilecekleri yağma miktarını arttıran eşsiz Gizli Kale bina zincirini inşa edebilir.

Huang Shao, bir bilgin ve Yu eyaletinden bir Sarı Sarık komutanıdır. Sarı Sarık isyanının asıl kurucuları ile tanışan tek lider odur. Bu nedenle, ruhsal öğretilerini en iyi şekilde anlar ve Büyük Barış'ı gerçekleştirme yolunda isyanın yolunu kaybetmemesini sağlamayı amaçlar.

Göklerin alanını temsil eden Huang Shao, tevazuyu destekler. Dini fanatikleri, ruhsal dövüş sanatları ustalarını ve akademisyenleri savaş alanında yönetir ve hem insanları hem de karakterleri Huang Shao'nun kontrolü altında mutlu tutmaya yardımcı olan sakin Bahçeler eşsiz binasını inşa edebilir.


« Son Düzenleme: 27 Eylül 2018, 18:40:44 Gönderen: * Halife * »

Çevrimdışı cellat211

 • Level 9
 • İleti: 907
 • 【Megurine Luka】 Lie
Ynt: Total War: THREE KINGDOMS - Yellow Turban Rebellion Bilgileri
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2018, 01:00:18 »
ön sipariş hangi güne kadar devam edicek ?

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13271
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Ynt: Total War: THREE KINGDOMS - Yellow Turban Rebellion Bilgileri
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2018, 01:28:45 »
Çıktığı ana kadar   tebessum*

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13271
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem