Total War Türkiye

Total War Türkiye Ortak Çalışma Alanı => Total War Türkiye Sohbet => Konuyu başlatan: * Halife * - 21 Aralık 2016, 22:56:01

Başlık: The Creative Assembly'nin tepe ismi Tim Heaton'dan mühim açıklama
Gönderen: * Halife * - 21 Aralık 2016, 22:56:01
(http://d2vjf0xmbwljtu.cloudfront.net/styles/size600x280/s3/images/profile/caleads-2.jpg?itok=W2s0oCL1)

The Creative Assembly'nin stüdyo yöneticilerinden olan Tim Heaton, gelecek sene ile alakalı düşüncelerini açıkladığı beyanında "duyurulmamış projeceLER" şeklinde bir tabir kullandı.

Halo Wars 2 (SEGA) , Wargaming (Arena) ve Games Workshop (Warhammer)

Bizim bildiğimiz 1 tane ve yakında hakkında daha net detaylar beklediğimiz ama duyurulmamış "gerçek tarih temalı Total War oyunu" var. Acaba "ler" içerisine giren başka ne projeler üzerinde çalışıyorlar?

Açıklama metni Türkçe

Oyun geliştirmeden 30. yılı kutlayacak olan CA için gelecek yıl bir dönüm noktası. Aynı zamanda en heyecan verici yıl olacak. Çok beklenen Halo Wars 2, henüz açıklanmayan projelerin hızlanması ve dünyanın tanıdığı ortaklar (Workshop and Wargaming) ile çalışmalarımız bu heyecana vesile oluyor. Bu dönemde CA bünyesinde bulunmanın son derece onur verici olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

İngilizce:

Next year is an important milestone for Creative Assembly, marking our 30th year of games development. It?s also set to be our most exciting year yet, with the much anticipated release of Halo Wars 2, a number of currently unannounced projects gaining momentum, and our work with world-recognised partners, including Games Workshop and Wargaming, continuing. Safe to say it?s an exciting time to be at Creative Assembly.
Başlık: Ynt: The Creative Assembly'nin tepe ismi Tim Heaton'dan mühim açıklama
Gönderen: SaykorHan - 22 Aralık 2016, 22:22:26
Age of Empires'ın rajas dlc si sonrası oralarla ilgili bir oyun gelebilir mi acaba diye düşünmeye başladım.
Başlık: Ynt: The Creative Assembly'nin tepe ismi Tim Heaton'dan mühim açıklama
Gönderen: wonderful004 - 23 Aralık 2016, 20:33:58
Yeni oyunlar da çıkacak galiba