Konu: “İlk Kelle Avcısı” - 1. YNP Rome 2 Turnuvası Galibi  (Okunma sayısı 2040 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 13652
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem


1. YNP Total War Rome 2 müsabakası sona erdi, peki kim tüm rakipleri eleyerek birincilik tahtına oturdu?
 
Öncelikle turnuva, duyuru, katılım, kurallar ve ödül ile alakalı haberimiz burada. Geçmiş de olsa görün diye eklemek istedim. İkinci olarak, sonuç duyurusu, genel olarak müsabakaya ait son değerlendirme de burada.

Üste verilen linklerden her şeye ulaşabilirsiniz, turnuvanın tekrarı ve tüm maçları izleyebilirsiniz. Şimdi sıra lideri, cengaveri tanıtmaya geldi.

Ödül gereği “İlk Kelle Avcısı” namını elde etti. Bundan sonra bu camiada, bu turnuvanın lideri, Total War’cular arasında “İlk Kelle Avcısı” olarak tanınacak. Kendisini tebrik ediyoruz.

ASİLLER: Africanus Scipio, Dasyela, DT_MAD, Adalwolfa, ermertkun, Mehmett10, light side of the force, Egemenko1

YEDEK: Rauf, vildxs, ysalemdar54, ConsulofRome

Yedekler arasındaydı, Consul of Rome, asillerden gelemeyenler oldu, işte talih burada devreye giriyor. Başvuruyu en geç yapan kişi Consul of Rome idi. Buna rağmen 12 kişi arasında sıyrılarak liderliği kaptı. Şimdi Consul of Rome kim, gerçek hayatta ne yapıyor kısaca tanıyalım.Ben Samet Çınar, Trabzonluyum, 24 yaşındayım, hukuk öğrencisiyim. Total war oyunlarına Rome 1 ile başladım. Ondan beridir bütün Total War oyunlarını oynarım. Seriden en sevdiğim üyesi Rome 1. Rome 2’yi de 1000 saatten fazla oynadım. Buradan Roma’ya duyduğum ilgi anlaşılıyordur diye düşünüyorum. Son olarak böyle bir turnuva hazırladığın için Paşa sana çok teşekkür ederim. Multiplayer oynamayan biri olarak gerçekten büyük zevk aldım. Umarım bundan sonrada bu tarz etkinlikler devam eder ve ben de içinde olurum. Teşekkürler.

Evet, ben de kendisine teşekkür ediyorum, şanın yürüsün Samet, umarım hukuk eğitimini tamamlar, avukat/hakim hatta savcı olarak bu vatana ve millete hizmet edersin.

1. turnuvanın ödülü, lideri anlı şanlı tanıtmak değil sadece. Kendisi oyun, Twitch kanalımda VIP üyelik de kazandı. İlerleyen günlerde, yeni turnuvalarda, çok daha büyük ödüllerle karşınızda olacağız. Liderler arttıkça bir şampiyonlar ligi de düzenleriz. Turnuvalar sadece Rome 2 ile de sınırlı olmayacak. Total War oyunları ve nicesi…

https://yabgunizampasha.com/1-total-war-rome-2-turnuvasinin-galibi-ilk-kelle-avcisi-kim-taniyalim.html
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2019, 12:21:58 Gönderen: * Halife * »