Konu: Goblin Ve Orklar Yükseliyor - Warhammer 2 - SONLANDI  (Okunma sayısı 3682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13665
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem

Not: Videolar halka açılacak birkaç gün sonra, şimdilik kanal üyeleri izleyebiliyor. Ben erkenden buraya ekleyeyim dedim. Hatırlatma mesajı atarım zaten. DLC'nin tanıtım videosu ise herkese açık şu an, buradan bakabilirsiniz.

Total War WARHAMMER 2'nin yeni DLC'si The Warden & The Paunch'ı oynuyoruz. Tarafımız belli. The Paunch, yani Koca Göbek Grom! Goblinlerin en güçlüsü, en muktediri! O, ezilen goblin ve orkların artık aşağılanmaması, horlanmaması, ezilmemesi için yeniden lanet uzun kulaklı Elfler'e sille vurmak için geliyor.

1. bölümde yüzleştiğimiz düşmanlar: Arachnos Orkları ve onların lideri Karrabattak Greebitz'i. Karak Zorn Cüceleri ve onların lideri Holdfast Thrund.


Grom'a sadık danışmanlar Niblet, Kara Diş ve Devilleopard siyasi birlik sonrası Elfler'e korku salmamız gerektiğini bildirdi. Koca Göbek Grom danışmanlarını dinledi. Grom önce Orman Elfleri'nden Oreon Okçuları ve onların lideri Findor, sonra da Kadim (Yüksek) Elfler'den Caledor Şövalyeleri ve onların lideri Imrik üzerine yürüyor.


Bugün gobbolarım (goblinlerim) elf etine doyacak, burada yenecek olan eflerin kardeşleri de helvaya! Imrik adlı budala, sözde dragon eğitimcisi olan elf kumandanını yok edeceğiz. Bugün gobbalarım savaşaca doyaacaaakkkk!


Kabir Kralları arasında parmakla gösterilen Khemri Kralı Zevalsiz Settra, en bulaşmaması gerekene yani bize bulaştı. Grom ve gobboları kemik sulu çorba özlemini bu şekilde giderecek, kadimlerin kemiklerinden çorba yapacağız...


Kadim düşman bizleri yok etmek istiyor. Sivri kulaklı, kendini akıllı zanneden elfler gobbolarım ile yüzleşmek için yanımıza gelmiş. Zahmet etmeseydiniz, biz gelecektik. İşimizi kolaylaştırdınız. Hazırlanın bebeler, gobbolar, orklar, bu akşam elf yahnisi yiyeceğiz.


Kuzeyde sorunlar bitmezmiş gibi şimdi bir de Lizardmen topluluğu başımıza bela oldu. Bu kertenkeleleri de yok edeceğiz gibi gözüküyor. Grom için hiç mühim değil hatta daha iyi. Çünkü yeni düşman yeni yemek demek, ziyafet demek.


Grom, kadim düşmana sille vurmak için Ulthuan'a doğru yollandı. Niblet, Karadiş ve Devil coşku verdikçe Grom'un iştahı daha da artıyordu ta ki Elfler baskın yapana kadar...


Kalleş elflerin pususunda çok büyük kayıplar verdik. Tor Yvresse önlerine gidemedik belki ama gobbolarım savaşlarda başarılı olamazsak nelerin olacağını gördüler. Yeniden toparlanacağız, yeniden bu sivri kulaklılara hücum edeceğiz!


Yvresse çıkarmasının başarısızlıkla sonuçlanması üzerine ana bölgelerine dönen Grom, gobbolarını korumaları için kara orkları sahaya sürmeye karar veriyor. Yaşasın ork goblin kardeşliği!


Grom'un ve gobbolarının düşmanları artıyor. Sivri kulaklı elfler, kazık dişli fareler ve çürümüş kabir kralları bize hücum ediyorlar. Ancak Grom'un da planları var ve hazırlıksız değil...


Goblin ve ork kardeşliği pekişti. Düşmanların Grom ve ork kumandanlarına aşıladıkları tecrübe sonucunda çok daha güçlüyüz. Yediğimiz yemekler bizi daha dayanıklı kılıyor. Ne elflere, ne farelere ne de iskeletlere burada yaşam hakkı tanımıyoruz!


Grom kararlı, sivri kulaklar yok edilecek, gobbolar ete doyacak, orklar ziyafetlerimize misafir olacak. Bölgedeki düşmanlar bir bir düşüyor, inişli çıkışlı da olsa zafer gelecek.


Artık sona çok yakınız ancak yapmamız gereken büyük savaşlar var. Düşmanımız küçümsenmeyecek derecede güçlü ve sürprizler yapabilir. Son yemeğe doğru yola çıkıyoruz. Yaşasın goblinler, yaşasın orklar!


Nihayete eriyor Grom serimiz. Grom the Paunch ve onu takip eden goblinler, orklar zaferi tadıyorlar. Zaferin yanında Grom'un vaat ettiği leziz yemekleri de yiyorlar şüphesiz. Baştan sona gerçekten çok eğlendiğim, yer yer sinirlendiğim bir seri idi. Fakat değdi. Yeşilderili güncellemesi ve yeni DLC ile gelen içerikleri beğendim. Umarım eğlenmişsinizdir. Yeni bir seride görüşmek üzere kendinize iyi bakın, iyi seyirler.

« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2020, 18:04:42 Gönderen: * Halife * »

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13665
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Ynt: Goblin Ve Orklar Yükseliyor - Warhammer 2 - SONLANDI
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2020, 18:04:45 »
Son bölüm de eklendi, izleyenlere teşekkür ederim.