Konu: Thorgrim Cüceleri Birleştiriyor - Total War Warhammer Oynuyoruz - SONLANDI  (Okunma sayısı 4211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13654
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Yeni bir mücadeleye başladık. Total War Warhammer I'de birkaç topluluk ile oynayacak ve oyunu sileceğim demiştim. Sömürüyoruz içeriği yani. Kurutma işlemi sonrası Total War Warhammer II'den devam edeceğiz. Şimdi sıra Dwarf'larda yani Cüceler'de.

Ben, Garezgetiren Thorgrim. Cücelerimin benden istediklerini yapacağım, savaş beylerimin önerilerini dinleyeceğim. Dağlarımızı, kutsal yapılarımızı çamura bulamaya çalışan bu yeşilderili pisliklerden kurtaracağım, bölgeyi, eyaletlerimizi temizleyeceğim. Söz veriyorum, hepiniz şahit olun.

Spoiler
[close]


Garezgetiren Thorgrim olarak Karak Kadrin, Karak Hirn ve Barak Varr sınırları içerisindeki soydaşlarımızla görüşerek "tek sancak altında" birleşmemiz gerektiğini kendilerine bildirdim. Başta nefislerine yenik düştüler ama sonunda önerimize geldiler. Başarılı savaşlara bir de birlik rüzgarları eklendi. Ungrim Ironfist (Demiryumruk) da davamıza katılımını gerçekleştirdi. Yeşilderililer'e nefes aldırmayacağız.


Garezgetiren Thorgrim ile uğraşılmayacağını artık yeşilderililer de biliyorlar. Çünkü sonları geldi. Cüceler birbirlerini hem sever hem sevmez, ama ırkımız söz konusu olduğunda kimsenin göstermeyeceği birlik duyguları ile çıkarız düşman karşısına. Grimgor'un bunu en başında fark edememesi çok üzücü, elbette onun adına, bizim için değil...


Garezgetiren Thorgrim olarak cücelerin tek lider olduğumu şükürler olsun kanıtladım. Yeşilderililer gördükleri yerde avlanıyorlar. İnsanların ihanetini de gördük, biz güçlenince kıskançlıkları başladı. Karl Franz bize yanlış yaptı. Kaoslar geldiklerinde bakalım neler olacak, eğer biz bir adım atmazsak yok olacakları kesin...


Garezgetiren Thorgrim olarak kendimi yalnız hissetmiyorum. Şimdi diğer bir kardeşim, Ak Sakallı Grombrindal safımıza katıldı. Onu başkentimizde ağırlıyoruz. Ona da bir ordu tahsis ediyorum. Bunu yaparken Ungrim için de endişelenmeye başladım zira Karl Franz'ın topraklarına doğru ilerlediği halde hala kendisinden haber alabilmiş değiliz. Tam bir değil, savaş aşığı, umarım işini halledip geri dönebilir. Bir diğer taraftan Archon'un ortalıkta gezdiği söylentileri de arttı. Karl Franz ile anlaşma yapmak zorunda kalacağım...


Garezgetiren Thorgrim olarak adım tarihe nasıl yazılacak? Neşeyle ork kebabı yaptığımız günler geri gelecek mi? Garez Kitabı için söz verdiğim halkım ne diyecek? Cüceler yönetimim altında toplanıyor ama savaşları kaybetmeye başladık. Başarı haberleri çok azaldı, hüzün dönemine girdik.


Garezgetiren Thorgrim olarak garezleri ortadan kaldıracağıma söz vermiştim. Ümidimi yitirmedim. Klan Angrund'un lideri Belegar'ın desteğe gelmesi için kendisine haber uçurdum. Güçleri birleştirince yeniden o parlak günlerimize döneceğiz. Bekleyin ve görün!


Belegar Ironhammer, Grombrindal The White Dwarf, Thorgrim Grudgebearer ve Ungrim Ironfist kardeşler olarak bu belayı da atlatacağız. Tüm komutanlar, diğer cüce beyleri sorumluluklarını son derece başarılı şekilde yerine getiriyor. Artık savunma bitti, şimdi hücum vakti!


Total War Warhammer Dwarfs (Cüceler) serimizin dokuzuncu bölümünde artık savunmayı bırakıp taarruz ediyoruz! Belegar Ironhammer, Grombrindal The White Dwarf, Thorgrim Grudgebearer ve Ungrim Ironfist kardeşlerin üstün başarısı, muazzam taarruz savaşları ile devam ediyor. Chaos ve onun kölesi diğer topluluklara yumruğumuzu indiriyoruz.


İnsanlar, Vampirler, Orman Elfleri ve Cüceler omuz omuza savaşıyor!


 Thorgrim, Ungrim, Belegar ve Grombrindal gibi yiğitler olmasa bu dünyanın hiçbir mensubu bu kaosu durduramazdı.


Chaos akını sona erdi, Eski Dünya'nın hamisi olarak Cüceler Çağı'nı başlattık. Vampirler'in müttefik savaşlarındaki kalleşliklerinin de diyetini keserek medeniyetin en refah seviyesin eriştik.

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2020, 13:25:08 Gönderen: * Halife * »

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13654
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
Ynt: Thorgrim Cüceleri Birleştiriyor - Total War Warhammer Oynuyoruz
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2019, 15:51:57 »
5 ve 6. bölüm eklendi.

Çevrimdışı cellat211

 • Level 9
 • İleti: 922
 • 【Megurine Luka】 Lie
Ynt: Thorgrim Cüceleri Birleştiriyor - Total War Warhammer Oynuyoruz
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2019, 15:25:46 »
oyundan atıp duruyor deli oluyorum bıktım yardım eden de yok hatasız bir anda atıyor

Çevrimdışı * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13654
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
12., son bölümümüz yayınlandı. İzlediğiniz için teşekkürler.