Konu: Wulfirk'in Yükselişi - Total War Warhammer Oynuyoruz  (Okunma sayısı 93 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13382
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem

Bela, musibet iyidir, yiğidin etini sıklaştırır. Ben Wulfrik, Sarlk klanından Wulfrik! Benim olanı almaya geldim. Norsca benim yurdum buralara istikrar getirdikten sonra tüm Eski Dünya'yı vasalım yapacağım, bana biat edecekler. Karl Franz da edecek o kendini çok yüksekte gören von Carstein haşereleri de!

Wulfrik hakkında bilgi:

"Gezgin Wulfrik, dünya boyunca gezinmiş olanlardan Yıkıcı Güçler'e tapınanlar arasında buna kendini en adamış olandır. Gürbüz bir cüsseye ve muazzam savaşma becerilerine sahip olan Wulfrik’in laneti, sürekli olarak en kudretli şampiyonları arayıp düelloya çağırmaktır; ister canlı olsun, ister ölü, ister fani olsunlar ister şeytanî. Sadık savaşçıları onunla birlikte dünyanın dört bir köşesine bile isteye yelken açarlar, karşısına çıkmaya cüret edenlerin kafasını koparırken onunla birlikte baskınlara çıkarlar. Öyle denir ki, Wulfrik bir kez avını belirlediğinde, bundan kaçmanın bir yolu yokmuş, işte onun kötücül Kara Tanrılar’a cani adaklar sunmaya dair vazifeşinas istekliliği böyledir."

Norskalılar hakkında bilgi:

"Norskalılar tek bir hükümdarı tanımaz, ancak şiddet sevgisi ve Kaosu yayma arzusu onları birleştirir. Sürekli savaş, hem ihtilaflı kabileler arasında, hem de kılıçlarına kan ve depolarına ganimet için 'yumuşak' güney ırklarına yapılan baskınlarda hayat biçimidir.

Barbarlık eylemleri ile kaypak tanrılarının lütfunu arzularlar, çoğunlukla korkunç mutasyonlar şeklinde gelen karanlık kutsama umuduyla. Gerçekten büyük olanlar çarpık ve kudretli şampiyonlar haline geldi. Çoğu vahşi ölümler tadar ya da insandan daha aşağılık canavarlara dönüşür. Tanrıların gücü iyice arttığında, Norska kabileleri şampiyonlarının bayrakları altında birleşip, dünyaya karanlık ve yıkım getirmek için güneye doğru yürüdüler."


Wulfrik, Eski Dünya'yı Kuzey'in çocukları ile ele geçiremeyeceğini çok iyi biliyor. Bu yüzden Kuzey'deki efsanevi yaratıkların, canavarların peşine düşüyor. Trollheim dağlarında Frigustrex'i aramaya başlıyor. Onu bulmak da zor olacak, yakalaması da, belki de kendi sonumuzu kendi ellerimizle hazırlıyoruz...


Throgg ile bir sıkıntı yaşamayacağımızı ümit ederek Breton topraklarına istilaya gittik. İlk atağımızı gerçekleştirdik ancak ikinciyi yapmadan Kuzey'den gelen bir ulak Throgg'un bize kalleşlik yaptığını, bize savaş ilan ettiğini bildirdi. Throgg ile yüzleşme vakti, sonra ilk karakol için yeniden Breton topraklarına hücum edeceğiz!
« Son Düzenleme: Dün, 20:35:09 Gönderen: * Halife * »

Çevrimiçi * Halife *

 • Asyönetici
 • *
 • İleti: 13382
 • Tek tabanca...
  • Kişisel sitem
2 ve 3. video geldi.