Konu: Total War: Warhammer II için “The Prophet & The Warlock" DLC'si geliyor  (Okunma sayısı 1341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 13670
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem


Total War: Warhammer II için “The Prophet & The Warlock” isminde yeni bir DLC duyuruldu.

Total War: Warhammer II için aylardır süregelen bir DLC iddiası ortalıkta dolanıyordu. İki ay kadar önce de Creative Assembly cephesinden bunu doğrular nitelikte birkaç bilgi gelmişti. Şimdi ise Total War’un resmi kanalları aracılığıyla “The Prophet & The Warlock” isimli yeni bir DLC duyuruldu.

The Prophet & The Warlock, oyun için yepyeni bir Lordlar paketi sunuyor. Girdabın Gözü ve Fani Krallıkları seferlerinde ve özel/çok oyunculu muharebelerde kullanılabilecek, Warhammer Fantezi dünyasından gelen ve her birinin kendi hedefleri, mekanikleri, birimleri ve oyun tarzı olan efsanevi iki rakip Lord oyunculara sunulacak.

İki efsanevi lord beraberinde Skryre Klanı (Skaven) ve Sotek Kültü (Kertenkeleadam) isimli taraflar, sefer deneyimini yeniden tanımlayacak mekaniklerle geliyor. Skryre Klanı için tasarlanan Kıyametroketi ile doruklarda bir yıkım gerçekleştirilebilir ve Sotek’in Zikri yeteneği ile bizzat yılan tanrının bir tezahürü muharebeye çağrılabilir. Ayrıca pek çok yeni birim de oyuna DLC sayesinde eklenecek. DLC’nin getireceği yeniliklerin küçük bir kısmı şu şekilde.

Yeni görev zincirleri, efsanevi eşyaları ve yetenekler ağaçları olan iki güçlü yeni Efsanevi Lord
Özel yeni sefer mekanikleriyle Skryre Klanı (Skaven) veya Sotek Kültü (Kertenkeleadam) olarak oynayın
İki yeni ek Lord türü
Mermi kusan Sıçancık Silahı Ekipleri ve korku salan Riperdaktiller de dahil olmak üzere dokuz yeni savaş alanı birimi ve çeşitleri
Skryre Klanı’nın Kıyametroketi ile doruklarda bir yıkıma imza atın veya Sotek’in Zikri yeteneği ile bizzat yılan tanrının bir tezahürünü muharebeye çağırın!

https://yabgunizampasha.com/total-war-warhammer-2-icin-yeni-dlc-duyuruldu.html
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2019, 18:52:29 Gönderen: * Halife * »