Konu: Total War: WARHAMMER II - Lokhir Fellheart (Ücretsiz)  (Okunma sayısı 463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı * Halife *

  • Asyönetici
  • *
  • İleti: 13236
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast DLC'si ile birlikte gelecek olan yama içerisinde ücretsiz bir içerik var. Lokhir Fellheart oyuna ekleniyor.

DLC, yama ve ücretsiz içerik 8 Kasım'da çıkacak.

Karond Kar’ın Krankenlordu Lokhir Zalimyürek dünyaya kan kusturmaya geliyor! Acımasızlığı dillere pelesenk olmuş, soyunun en son ve en meşhur mensubu Zalimyürek, sahillerde ve dünyanın dört bir yanındaki deniz yollarında terör estirip limanları ve yerleşim yerlerini ganimet için yakıp yıkıyor, buraların sakinlerini ise köleleştiriyor.

Kendi fraksiyonu olan Kutsal Dehşet’i yöneten bu Kara Elf, artık Ölümlü İmparatorluklar ve Girdabın Gözü (Girdap hikâye seyrini takip ediyor) seferlerinde oynanabiliyor. Zalimyürek oyuna Lustria’daki Baş Büyücü Teclis’in Yıldız Kulesi’nin hemen güneyindeki Chupayotl adasına sahip hâlde başlıyor.

Krankenlordunun Kara Mavna yetiştirmek için Tören gerçekleştirmesine gerek yok. Krankenlordu, ele geçirdiği her büyük liman yerleşimi için bir Kara Mavnayı saflarına katabilir, bu sayede Lustria sahil şeridini ve çok daha ötesini alt üst edecek bir Kara Mavna filosuna sahip olabilir. Ayrıca, Krakenlordunun Köle Kümesleri ve Köle Pazarları gelirlerinde %50 artış elde etmesinin yanı sıra, kuvvetlerinin saflarına katılan her Kara Mavna Korsanı için bakım maliyeti %50 düşer.

Zalimyürek, normal Kara Elf Kara Mavna töreni yerine Anath Raema’ya adak kurban ederek Kara Mavnalar Korsanlarının Korku Salma ve Sinsice İzleme özelliklerinin yanı sıra AP menzilli hasarı almasını ve Khariabdyss için bonus zırha kavuşmasını sağlar.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2018, 19:17:32 Gönderen: * Halife * »

Çevrimdışı FeaRSTRR

  • Level 3
  • İleti: 35
Ynt: Total War: WARHAMMER II - Lokhir Fellheart (Ücretsiz)
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2018, 06:31:54 »
kara elfleri hiç bir zaman sevemedim deniceğimi sanmıyorum lavuklar çabuk ihanet ediyor :D