Konu: Total War: WARHAMMER - Wurrzag FREE-LC  (Okunma sayısı 1101 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı polatgeyik

  • Level 6
  • İleti: 154
Total War: WARHAMMER - Wurrzag FREE-LC
« : 17 Ekim 2016, 00:22:06 »
The King & The Warlord - DLC si ile birlikte yeni Efsanevi Lord Wurrzag da Yeşilderililere Free LC olarak geliyor. Wurrzag bir yabani ork olmakla birlikte güçlü bir ork şamanı ve hem yabani orkların ,  hem de Yeşilderililerin fraksiyon lideri Grimgor gibi , cüce kalelerinde yaşayan medeni ( Yabani orklara kıyasla )  orkların peygamberi. Wurrzag yeşilderili tanrıları olan Gork ve Mork 'un seçilmiş peygamberi olarak görülür ve yeşil derililer arasında saygı görür.

Fakat Yeşilderililer olarak oyuna  Wurrzag 'ı  seçerek başladığınızda bu sefer Siyah Kayalıktan değil Ekrund'dan başlayacaksınız. Bu sadece Wurrzag a özel bir şey değil. The King & The Warlord - DLC sinin içinde bulunan efsanevi lord  Skarsnik ile başladığımızda Karak Azgaraz ,  Belagar Ironhammer ile başladığımızda Karak İzor dan oyuna başlıyoruz. Bayraklar - amblemler de değişik oluyor. Bu şekilde oyuna farklı başlangıç noktaları ekleyerek yeni oynanış seçenekleri koymuşlar.

Bunun dışında bu Free Lc içinde Kaos Savaşçılarına da 3 yeni askeri  birim eklenmiş.
Bunlar ,

-Feral Manticores,
-Marauder Horsemasters,
-Aspiring Champions.

                                                                                       


                                             
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2016, 19:55:56 Gönderen: polatgeyik »
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------